Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki egy beszélgetésben a...

Ciki egy beszélgetésben a 'pisi' szót használni?

Figyelt kérdés
Barátnőim mindig ezt mondják jajj de kell pisilnem stb...nem ciki ez? :S Engem zavar.... Mégis mit lehet erre mondani?? amúgy is nem ciki e pisi szót használni?

2011. nov. 23. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit mondjon? Pl: Elnézést ki kell mennem az illemhelyre.
2011. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
el kell mennem a vécére, vagy a mosdóba
2011. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, végül is, ha ez a problémája, bizalmas körben miért írja körül? Valami hivatalos helyen, ismeretlen emberekkel biztos nem fogja megosztani, vagy nem így.
2011. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ilyen esetben nem szoktam bejelenteni hogy milyen dolgom van, abból hogy felállok és a WC felé indulok, egyértelmű a szándék, bár igazából senkit nem érdekel.
2011. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam mondani, hogy mosdóba, nem kell mindenkinek elemezgetni, hogy mit csinálok ott.
2011. nov. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De nem értem, miért mosdó? Én azt szoktam mondani, "mindjárt jövök, el ne menjetek!".


Hivatalos helyen megpróbálom tartani. Még vizsga közben se mentem ki soha, pedig volt már jó pár.

2011. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Szerintem a "pisilés" az egy gyerekes, és óvodás szó. Én inkább használom a vizelést és a hugyozást XD
2011. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg a fütyülés szót használom rá. Esetleg pipálás.
2011. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!