Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zárkózott mindenki?...

Miért zárkózott mindenki? Inkább maradjak nyugton?

Figyelt kérdés
Nemrég felfedeztem ,hogy viszonylag uncsi az életem. Akkor úgy elkezdtem élni,ha tehettem bármit bármiért,tettem,ha unatkoztam ,azonnal elkezdtem sütni,átmentem egy barátnőmhöz,rajzolni kezdtem ,kimentem sétálni,gitároztam meg ilyeneket. De ettől még magányos voltam. Nyitott lettem és próbáltam mindig beszélni valakivel a közelben. De ha pl,buszon ülök,mellettem egy fiú és tipikus módon megkérdezem tőle,hogy hány óra,megmondja,én elkezdenék beszélgetni vele,de olyannyira látszik,hogy semmi kedve,megkérdezem hogy mi a neve,erre eldörmögi,de nem kérdezi meg ,hogy engem hogy hívnak. Ez van mindig,senki sem kíváncsi vagy nyitott semmire a "mai világban". Múltkor pedig elmentem az egyik barátnőmmel meg 2 évfolyamtársunkkal úgy spontán mekibe,jó volt addig,ameddig meg nem jelent a telefon nevű szörnyeteg. Onnantól csak ültek és angry birds-öztek... Szóval mit csináljak?
2011. nov. 27. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, ez a mai kor, pedig biztos érdekes lány vagy én szívesen beszélgetek hasonló kaliberűekkel, csak iszonyú kevés van.
2011. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen lennék,én is szívesen ismerkednék,nyitott vagyok,de valahogy nem jön velem szembe itt senki aki ugyanilyen nyitott lenne, mint én.Véletlenül nem szombathelyi vagy?Ez esetben,ha az vagy,érdekelnél,és ez esetben kérlek légy szíves,dobj is egy privit.
2011. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz beszélgetni egy idegennel még furcsán is fog rád nézni...Sajnos mostanra mindenki nagyon zárkózott lett, ahogy írtad. De persze kivételek, mint mindig, most is vannak.

Én biztos beszélnék veled, ha kezdeményeznéd a beszélgetést. Szimpatikusnak tűnsz azokból amit leírtál.:) 16/F

2011. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,én is ezt tapasztalom,amit irsz,hogy nincs nyitottság semmire:(elég szomorú,mert csapatban lenni jóval kellemesebb..a gimis éveim óta nem találok olyan embereket,akik tényleg nyitottak lennének,pedig azóta is jártam suliba,de az osztálytársak annyira hidegek voltak,hogy nem lehetett velük semmit kezdeni.Pedig állandóan unatkoztak és nem tudom elképzelni,hogy élvezik az unalmat...
2011. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Budai vagyok amúgy. Igen ez a hidegség irritál nagyon (meg az irritál szó :D) . Így néha fejbe verném így az osztálytársaimat hogy " Nem az oltár elé szeretnék menni veled bakker,csak beszélgetni :)
2011. nov. 28. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
szinte ugyanígy vagyok én is
2011. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor alapítsunk "Élők az élőholtak közt" klubbot a kedves válaszolókkal :)
2011. nov. 28. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, én elég sokat utazok, és rengeteg időt töltök emberek között. Eddig 4-5 vad idegen emberrel sikerült beszélgetnem, a vonaton. A vicc az, hogy amint elkezdek velük beszélgetni, azonnal bekapcsolódnak a többiek is (viszont mindig akad valaki, aki a nála lévő IT-cuccnak szenteli az összes figyelmét). A furcsa az, hogy az öregekkel sokkal könnyebb beszélgetni, mint a korombeliekkel. Pedig akikkel eddig beszélgettem, azokkal nagyon jókat dumáltunk mindenféléről :D
2011. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapitsunk:)én is budai vagyok:)
2011. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!