Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy egy vadidegen ember annyira pozitív hatással volt rátok, hogy újult erőre kaptatok?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy nem pont a legjobb kategóriába írtam,de annyiban kapcsolódik a dolog a családhoz,hogy tőlük sajnos nem mindig kapok annyi törődést,most,hogy ennyire magam alatt vagyok... Kicsit zavaros a dolog,mert attól az idegentől se kapok törődést,hogy is kaphatnék,hiszen nem is ismerjük egymást...

Ne nézzetek hülyének,de olyan fura ez a helyzet. Veletek történt már hasonló?


2011. dec. 12. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen,és azt érzem, hogy újjászülettem.
2011. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen!Többször is!Akár a kozmetikus,vagy a fodrásznő is nagyon jó hatással tudott rám lenni.De a hamburgeresnél az eladó is.Hülyén hangzik tudom,de van egy hamburgerező,ahol olyan brutál aura van,hogy ha idegropi után mennék,akkor is boldogság töltene el....Egyszerűen vannak olyan emberek,akiknek hihetetlen pozitív energiájuk van és ezt tudják mások felé is sugallni:)
2011. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe ezzel az érzéssel óvatosan bánnék.

Nekem olyan szalmaláng gyanúsnak tűnik. Valószínűleg azért érzel így mert magad alatt vagy. Ilyenkor minden jó szóra, gesztusra hajlamos az ember azt hinni, hogy pozitív hatással van rá.

2011. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Történt velem ilyen, igen, és közös bennük, noha többet nem láttam a "vadidegent": soha nem felejtem el. Időnként az élmény előjön, és hat ma is. Én ezt nevezem angyali hatásnak. Mintha az a pár pillanat - nem történeti időben lenne, hanem ahogy Weöres gyönyörűen írja:

"Van néha olyan pillanat,/ mely kilóg az időből"

[link]

2011. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik,nem bolondultam még meg... :-)
2011. dec. 12. 12:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Az egyik a boltos lány a kisboltból, a másik meg az unokahúgom tanító nénije.

Mind a kettő nagyon pozitív ember, akikkel pár percre is, de jó beszélgetni.

Ellentétben mondjuk anyámmal, akivel ha telefonon beszélek, akkor is lefáraszt.

2011. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!

Egyébként azért kérdeztem,mert ez az első alkalom,hogy velem előfordult ilyesmi... és kissé furcsa,hogy nem is ismerünk valakit,még a nevét sem tudjuk,sohasem beszéltünk vele,és mégis milyen nagy hatással van ránk. Talán azért érzem különlegesnek,mert nem egy kultúrából származunk,és látom rajta azt a pozitív kisugárzást,ami a környezetemben nem nagyon fordul elő. Jó,hogy van ilyen is. :-)

2011. dec. 12. 13:14
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
.
2011. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer pont a metró megállóban vártam, és azon agyaltam, hogy abbahagyom az egyetemet (egy vizsgám az istennek se akart sikerülni, és egy esélyem maradt, hogy meglegyen). Megkérdezte tőlem az időt a mellettem álló 40-50éves nő, aztán elkezdte nekem mondani, hogy most rúgták ki, de nem adja fel, kimegy Németországba, ahol vmi rokona is dolgozik, és pénzt fog keresni, már jár német nyelvtanfolyamra, meg ilyesmik:) és rájöttem, hogy nem szabad feladni:) nekem az ő lökete kellett, hogy átrugdossam magam azon az éven, és sikerült:D
2011. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elofordult velem is. Erdekes, hogy alt. mikor rossz dolgok ernek (bunkok velem vagy nem torodnek velem), akkor hirtelen jon egy ilyen elmeny, hogy jol elbeszelgetek valakivel vagy spontan oda jon valaki, hogy jo a hajad, a fulbevalod stb. Jol esik mindenkinek persze. Szerintem ezek a pillanatok azert vannak, hogy az ember tudja, nem minden es mindenki rossz a mai vilagban es a realitashoz a jo is hozzatartozik szerencsere.
2011. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!