Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Még mindig veszélyes a 8....

Még mindig veszélyes a 8. kerület a fővárosban?

Figyelt kérdés
főképp pestiektől érdekelne hogy a híres-hírhedt "nyócker" még mindig olyan veszélyes hely mint volt asszem a kilencvenes években? mire kell vigyázni ha arra járok, mire figyeljen az ember? megtámadják az utcán nappal vagy sötétedés után nem ajánlatos kimenni az utcára?
2009. máj. 17. 18:20
 1/7 anonim válasza:
100%
igen sajnos még mindig nagyon veszélyes, egyes részeire még nappal is kifejezetten veszélyes elmenni, ugyanis rengeteg khmmm roma honfitársunk lakik arrafelé, és fűbe-fába belekötnek, elég csak annyi ha elmész mellettük, rájuk se kell nézni, előjön belőlük az ösztönös cigány rasszizmus, parasztoznak, köcsögmagyaroznak, és ha nincs szerencséd megvernek, vagy rosszabb esetben a kések is elő kerülhetnek. Szomorú de sajnos ez az igazság...
2009. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát elég szomorú hogy ez a helyzet még mindig...lehet még rosszabb mint volt :(
2009. máj. 17. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
helló!Én a 8. kerben lakom,méghozzá közel a gettóhoz a magdolna és dankó utca a legveszélyesebbén a magdolna utcával merőleges utcában lakom,valamint a dankóval párhuzamosban utcanevet nem írok:)engem sosem akartak megverni,csak a kocsit törték fel 2szer egyszer a telómért fényes nappal mert hülye voltam és bentfelejtettem,máskor meg a hangszórókat szedték ki.Persze a térfigyelő kamera igen jó látókörében álltunk, a rendőrség persze semmit nem látott.Ha csaj vagy akkor ne legyél kirívó,mert a cigócsajok lenéznek,irigykednek belédkötnek.nekem is szóltak már be pedig sportcipőben halászgatyában voltam..jah és ne telefonálj lehetőleg, multkor kikapták a csaj kezéből egy forgalmas zebrán.ha pasi vagy ne járj gizdán,ne villogtasd a márkás menő dolgaid,mert elveszik késsel vagy anélkül de ők 6an vannak ebbe gondolj bele. Egy a lényeg: zárd ki őket ne vedd észre és légy határozott, NE MUTASS FÉLELMET mert akkor 100hogy téged találnak be :) sok sikert. jah amúgy ha ez megnyugtat pesterzsébet jókai utcához képest semmi a 8ker :)
2009. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat mindenkinek
2009. máj. 23. 19:53
 5/7 anonim válasza:
Igen sajnos.. de már fel kamerázták..a lényeg amit már írtak hogy ne mutass félelmet !
2011. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
még mindig veszélyes, a probléma az, hogy most már ez van a többi kerületben is :(
2012. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Főleg Teleki tér környéke, meg a szigony u. környéke.

bár, fejlesztés alatt ez a kerület is, mint a szintén rossz hírű 9. kerület.

Egyikben sem laknék.

2012. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!