Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rosszul tettem hogy elmondtam,...

Rosszul tettem hogy elmondtam, miket mondott róla a barátnője?

Figyelt kérdés
A volt bnőmmel nagyon jóban vagyunk, mindennap beszélünk. Az egyik nap a bnőm barátnője azt mondta h a bnőm minden hónapban más pasival van, leku....ta, meg ilyenek. Amikor beszélgettem a volt bnőmmel vhogy szóba került, s elmondtam neki, h miket mondott a barátnője. Most elég sz_rul érzem magam emiatt, mert a másik lány megbízott bennem s elmondta nekem, én meg elmondtam...sztem jobb ha tudja h kivel hányadán áll.
2009. máj. 20. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért az durva, hogy a saját barátnője lek.rvázta. Egy barát nem csinál ilyet. Nekem is van érdekes viselkedésű barátnőm, mégsem mondanék rá ilyet soha, főleg nem mások előtt.

Én is elmondtam volna a helyedben.

2009. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jól tetted ,hogy elmondtad..


szerintem egy ilyen ember nem érdemel barátokat!


még ha igaz is amit állít.. nem kéne igy "hátbaszúrnia" őt.. :S

2009. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!