Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A tini lányok komolyan ennyire...

A tini lányok komolyan ennyire buták amilyennek mutatják vagy csak azért teszik, hogy "bevágódjanak" a másiknál?

Figyelt kérdés
miért hiszik azt, hogy ha nagyképűek és "menők" akkor kedvelni fogják őket, nem lehetne inkább kedvesnek lenni a másikkal?
2012. jan. 17. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy írod :-)
2012. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglehet, de egyet kérnék: ne általánosíts! (bocs, de nagyon tudja bökni a csőröm)
2012. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ennyire buták. Persze, tisztelet a kivételnek. Mert most jönni fognak az öntudatosak, akik majd egy összetett mondatot nem fognak tudni leírni. De majd erősen zokon veszik, hogy miért hülyézzük le őket, miért tartjuk ostobának.
2012. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt nincs "vagy". Ha csak azért teszik, hogy másoknál bevágódjanak, az igazolja, hogy tényleg ennyire buták.


Akik nem tartoznak ebbe a csoportba, nem is akarnak bevágódni a másiknál. Önmagukat adják, és a visszajelzések alapján el tudják dönteni, kikkel szeretnének barátkozni.

2012. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsófi0657 válasza:
44%
Hátt hogy őszinte legyek régen én is eléggé rosszul közelítettem meg a dolgokat. Bunkó voltam másokkal és nagyon csúnyán beszéltem. Mára már rájöttem, a fiúk sokkal jobban kedvelik a kedves, normális lányokat. Ezt csak ajánlani tudom a többi ilyen lánynak is. :DD
2012. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Csak dobom a hülyét, nehogy valami okosat is elvárjanak tőlem..
2012. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tini kor egy átmeneti szakasz. Ez az a kor, amikor már felnőtt szeretne lenni, de még nem az, mert éretlen még a párkapcsolatra. Úgy próbál viselkedni, mint a "nagyok", de ahhoz még kevés a tapasztalata és a rutinja. Ez valójában normális, ugyanezt el lehet mondni a fiúkról is, ők is még csiszolatlanok ebben a korban.
2012. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és azér kell nagyképűnek lenni? meg lenézni azt aki nem ilyen dolgokkal szeretne már foglalkozni?
2012. jan. 28. 09:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez is hozzá tartozik. Majd kinövi, ha kap az élettől néhány pofont.
2012. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!