Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Internetes könyvrendelést...

Internetes könyvrendelést mennyi idő mire feldolgoznak (Líra könyváruház)?

Figyelt kérdés
Szombaton rendeltem egy könyvet és az automatikus e-mail megjött még aznap de hogy feldolgozták a rendelést és az átvétel időpontját még mindig nem kaptam meg.
2012. jan. 17. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen könyvet rendeltél, van-e nekik raktáron. Azóta még csak 1 munkanap telt el. Ha olyan könyv, aminél 1-3 nap a szállítási idő, sokszor már a következő munkanapon, vagy aznap megkapod, ha viszont fel kell kutatni a könyvet, akkor akár egy-két hét is lehet. Én Libriből vagy Alexandrából szoktam rendelni, ehhez a kettőhöz van törzsvásárlói kártyám is, a Líránál nem tudom pontosan, hogy működik a dolog, de gondolom sokkal másképp ott sem működhet.
2012. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-2 munkanap a kiszállítási idő a könyvhoz, az volt oda írva, de nm láttam olyat hogy ne lenne raktáron, azt feltüntetnék ha nem lenne, igaz?
2012. jan. 17. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, fel szokták. A mai napon akkor meg kéne érkeznie, ha nem, akkor nézd meg, hog a visszaigazoló mailben van-e telefonszám vagy e-mail cím, ahol jelezni lehet, ha probléma van. Keresd fel őket holnap délelőtt, ha ma éjfélig nem küldik a visszaigazolást.

Én is jártam már úgy, hogy csak napokkal később érkezett meg, mint kellett volna, igaz ez karácsony előtt volt, olyankor sok a megrendelés.

2012. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!