Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátommal sokszor ugyanarra...

A barátommal sokszor ugyanarra gondolunk, és egyszerre szólalunk meg ugyanazt mondva, ez mire utal?

Figyelt kérdés

Sok ideje jó barátom , a félreértés elkerülése végett írom , hogy nem a pasim!!

Válaszokat várok értelmesen , mert nem tudom hogy miért történnek ezek

köszönöm! :)


2012. jan. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egy hullámhosszon vagytok

egy rugóra jár az agyatok

van ilyen

2012. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Erre mégis milyen válaszokat vársz?:D
2012. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi,hogy túl sok időt töltötök együtt,egymásra hasonlít a személyiségetek.Semmi extra,gyakran előfordul egymással sok időt töltő emberek közt.
2012. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt,amikor azzal a barátnőmmel voltam,akivel kb napi szinten találkoztunk.
2012. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelmű, hogy ugyan olyanok az elképzeléseitek dolgokról, egy hullám hosszon vagytok stb...

Nálunk is szintén ugyan ez van és amikor még nem költöztünk össze akkor is, szóval hülyeség, hogy több időt töltötök együtt azért.

2012. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 yuda ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és már jártam így férfiakkal és nőkkel is. Nem jelentett soha semmi különöset, csak vicces. Ilyenkor jókat lehet rajta nevetni. Ennyit jelent, semmi több.
2012. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi is erre gondoltok es mondtátok hogy a barátnőtökkel történt . Szóval ez azt jelenti hogy akár eg mélyebb kapcsolat is kialakulhat köztünk? Ja és amúgy meg nem töltünk sok időt egymással .
2012. jan. 31. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!