Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a szeretetünk legtöbbször csak akkor töretlen és kitartó, amikor elvakultak vagyunk szerelmesen, és akkor is inkább csak a párunk felé?

Figyelt kérdés
Ha pedig nem vagyunk szerelmesek, a szeretetünk gyakorta közönnyé válik embertársaink iránt.
2012. jan. 31. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó kérdés, csak így hajnali 1kor még próbálom felfogni... :) Egyelőre nem sok sikerrel... :D
2012. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi Kedves Utolsó! Nem kell odafigyelni arra, aki leoltott. :)
2012. jan. 31. 01:11
 3/7 anonim válasza:
Hát papa ilyen írót is csak a GYIK-en alkalmaznak ahogy látom, de szerintem te se vagy biztos benne, hogy ezzel akartad-e valójában fárasztani a népet avagy sem.
2012. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A szüleim 36 éve kitartanak egymás mellett, pedig ennyi év után megcsorbult a szerelem, féltő szeretetté alakult. Hárman vagyunk testvérek, szeretjük egymást, szeretjük a párjainkat és a barátainkat is. Na úgyhogy szerintem csak akkor válik közönnyé, ha engeded, de ha valakit igazán szeretsz, nem fogod engedni.
2012. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha nem vagyunk szerelmesek, akkor is csak akkor válhatunk közönyössé embertársaink felé, ha velünk nincs rendben valami.
2012. jan. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Papa, ilyen emberek is kellenek a Földre, mint Te! :) Ettől színes az archívum. :)
2012. jan. 31. 01:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti és utolsó válaszolók. Köszönöm az építő válaszokat. Utolsó előtt kivételesen nagy szerencséd van, ennek örülök. :) Maradjon mindig így! Utolsó, Te is nagyon jól látod a helyzetet, tán nem pszichológus vagy?
2012. jan. 31. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!