Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 9 évet kapott egy pedofil...

9 évet kapott egy pedofil tanár, aki éveken át molesztálta a tanítványait, de mi a garancia arra hogy ha kijön, nem fogja folytatni?

Figyelt kérdés
Belegondolni is rossz, hogy hány ilyen gusztustalan, börtönből szabadult disznótól kell félni/félteni a gyerekeket.
2012. febr. 1. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezek után állást kap tanárként :)
2012. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

akkor majd ad magánórákat vagy kiül a játszótérre, szerintem nem ezen van a hangsúly.

egyébként itt a link:

[link]

2012. febr. 1. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Mi a garancia? Semmi. Ez nem olyan dolog ami a bűntetéstől elmúlna. Ezért van, hogy sok országban a pedofilokat gyógyszeresen kasztrálják. Nálunk is ez kéne. Bár én nem a gyógyszert javasolnám, hanem a végleges megoldást.
2012. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a durva, ahogy maguk a tanárok is hozzáállnak ilyen ügyekhez. Nálunk 8. osztályban a tesitanár kamatyolt az egyik osztálytársunkkal a tesiszertárban (mondjuk az nem volt erőszak, elég fura volt a csaj), szóltunk a tanároknak, erre annyi volt a reakciójuk, hogy ne pletykálkodjunk, mert az csúnya dolog. :S
2012. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy már írták, kasztrálni kéne őket. Beteg emberek, akik nem valók a társadalomba, soha!
2012. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a börtönben nagyon megszívatják a pedokat, sztem utána már élni sem nagyon lesz kedve, nemhogy gyerekeket molesztálni.
2012. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Röhej, hogy milyen laza nálunk az igazságszolgáltatás...betenném a dutyiba legalább 40 évre, hadd rakják seggbe a többiek jó sokszor!

Van még mit reformálunk.

2012. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem fog változni mert ezután is a gyerekek fogják izgatni.

Sajnos a pedofíliát nem vírus okozza, amit kezelni lehet.

Vannak heterók, melegek, meg pedofilok. Mind egy-egy hajlam. Nem lehet ellene tenni.

Az egyesült államokban van valami gyógyszer, ami lenyomja a szexuális vágyakat, de ez is attól függ beszedi-e a pedofil. Vagy a műtéti megoldás.

Csak nálunk nem működik ki tudja miért.

Én kötelezném a pedofilokat a műtétre. Egy csomó gyereket nyomorítanak meg egy életre ők meg néhány év múlva virulnak és ott folytatják ahol abbahagyták. És nincs lelkifurdalásuk csak azt bánják, hogy lebuktak.

Az ilyen azt sem érdemli meg, hogy éljen. Undorító alakok nagyon jól tudják mit művelnek de nem érdekli őket.

2012. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
én valami terápiára küldeném őket, plusz gyógyszer. de még a társadalom nem érti meg, hogy ez egy betegség, addig szerintem a pedók sem mernek előmerészkedni és kezeltetni magukat. pedig akkor talán nem fordulna elő ilyen
2012. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 válaszoló! A pedofilia a társadalomra veszélyes dolog. Az ilyeneket rövid úton kikell vonni a társadalomból, nem kezelgetni. Már megprobálták az orvosok, de bebizonyosodott, hogy ez nem gyógyítható sem gyógyszerrel, sem terápiával.
2012. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!