Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet facebook-ról...

Hogy lehet facebook-ról képeket letölteni?

Figyelt kérdés

Régen még le tudtam tölteni a képeket, de tegnap óta már nem tudom, mert átalakították tegnap a képnézegetős motort úgy, hogy teljesen fekete lett a kép mögötti rész, és nem a kép alatt, hanem a kép mellett bal oldalt jelennek meg a hozzászólások, és nincs olyan gomb, hogy letöltés. Esetleg tudna valaki segíteni nekem ebben hogyan lehet ennél az új face-nél képeket letölteni? Előre is köszi!


25/N


2012. febr. 8. 13:33
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Jobb egérgombbal kattints a képre, válaszd a "Mentés másként" funkciót és abba a könyvtáradba mented olyan néven, amelyikbe és amilyen néven akarod.
2012. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem egy f5 (frissítés) után visszahozza a régit, és ott már megy a jobb gomb+mentés másként
2012. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sikerült! Végül is gondolhattam volna, logikus, mert ugyanígy szoktam menteni a google képeket is, hiszen magától értetődő, hogy a jolly joker a jobb egérgomb, ha nincs külön gomb a dologra, csak annyira túl bonyolítottam a dolgot facen, hogy ez az egyszerű megoldás nem is jutott az eszembe, szóval még egyszer köszi!
2012. febr. 8. 13:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Semir 4!


Neked is köszönöm a hozzászólást, már működik nekem is!

2012. febr. 8. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!