Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A melankolikus személyiségtipu...

A melankolikus személyiségtipusu embereket általában unalmasnak találják?

Figyelt kérdés

2012. febr. 10. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Embere válogatja, ki mit talál unalmasnak. A melankolikusok általában nem tesznek semmit, ebből kifolyólag szerintem unalmasak. De ne felejtsd el, hogy az, hogy pillanatnyilag melankolikus vagy nem azt jelenti, hogy az maradsz, ez csak egy állapot, mint a terhesség, vagy akármi más, változtatható. Onnantól kezdve leszel izgalmas, hogy megmered tenni azt, amit melankóliádban elképzelsz.
2012. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A melankolikuson nem az állandóan szomorú, depressziós embert értem, hanem merengő, ábrándozó, elgondolkozó, mélyérzésű stb. Ez is változik az ember élete során?


" Onnantól kezdve leszel izgalmas, hogy megmered tenni azt, amit melankóliádban elképzelsz."


Ez nagyon tetszik. :)

2012. febr. 10. 07:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Földényi F. László: Melankólia


Szerezd meg..olvasd el. Ismerd meg a melankolikus személyiségtípust. Annyira izgalmas, hogy leesik az állad.

A legjobb akarattal ajánlom olvasmánynak.

2012. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretettel ajánlok figyelmedbe egy könyvet. Florance Littauer: Személyiségünk rejtett tartalékai


Nagyszerű olvasmány, olvasd el!

2012. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem mondhatjuk, hogy általában unalmasnak találják a melankolikust. persze vannak kivételek, és mivel semelyik személyiségtípus sem csak önmagában, teljesen "tisztán" van jelen valakiben, így nem lehet azt mondani, hogy mindenki minden melankolikust unalmasnak tart. de sok ilyen van. melankolikus a melankolikust ezáltal jobban megérti, és kevésbé unja.


egy melankolikus

2012. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én melankolikus személyiségtípusú vagyok, de még sose mondták, hogy unalmas lennék. Nem vagyok harsány, "ki, ha én nem?" stílusú, csak kisebb társaságban nyílok meg.
2012. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!