Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon buta, primitiv es...

Nagyon buta, primitiv es hiszekeny kollegat hogyan lehet durvan es hatekonyan megszivatni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 10:33
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
nem billent nadragon, mert benne van,pont ez a vicces.
2012. febr. 19. 21:32
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, te se kaptál életgaranciát sem az ép elmére, sem az egészségre. előbb-utóbb valószínű hogy te is belekerülsz valami betegségbe. HA megtanulod a másét elfogadni, és annak tüneteit elviselni, akkor majd a sajátodét is könnyebb lesz.

Mellesleg döntéseik és nem képességeik alapján mutatkozik meg, hogy milyen is valójában az ember. könnyű elbánni egy nálad kiszolgáltatottabbal, de szerintem emberhez méltatlan, aljas és gyáva dolog is.

Nem kell, hogy barátok legyetek, de hogy kifejezetten még ártani is akarj valakinek főleg egy betegnek. Van fogalmad arról, hogy mennyivel nehezebb az ő élete a tiédnél?! Mennyivel nagyobb kihívás számára ugyanazokat a hétköznapi dolgokat elvégezni, amik számodra alap? És emellett dolgozik, ahogy tud.

Szociális érettséged alapján kb. általános iskolás szinten vagy. szerintem ez a ciki.

2012. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
ma azt allitotta hogy valaki kicserelte a szurovillat a hosszabitojan,ami a szekrenyeben pihent hetvege...volt is egy szemely aki a fo gyanusitit=))
2012. febr. 20. 13:42
 24/34 A kérdező kommentje:
jah, utolso! ugyanolyan az elete mint masnak, normalis fizetese van, csaladja, csak nagyon hulye...
2012. febr. 20. 13:43
 25/34 anonim ***** válasza:
Te sem lehet valami lángész,már ne haragudj. Arra utaltam, hogy neki sokkal nehezebb az élete, hogy mivel beteg, nehezebben boldogul. Lehet, hogy ugyanúgy kap fizetést, de lehet, hogy abból nagyon sokat kell gyógyszerre költenie. Gondoltam, hogy leírom, hogy miért, hogy jobban megértsd, de nem teszem, mert csak kárörömöt ébresztenék benned. Inkább csak annyit kívánok, hogy JÖJJ RÁ BÁRMILYEN ÁRON!
2012. febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

nem szed gyogyszert...nehogy mar o legyen az aldozat.

ismerem a fiat is...a hulyeseg orokletes.

en meg azt kivanom hogy neked legyen egy ilyen kollegad,meglatnalak te meddig birod szo nelkul, sajnalatbol

2012. febr. 21. 13:37
 27/34 anonim ***** válasza:

Lehet megharagszol rám is kérdező.

DE az előttem szólóknak igazuk van.


Nekem is van elég hülye kollégám.

Mindenkire panaszkodik,mindenkire kiabál.

De őszintén?

Nem érdekel.

Haragszom néha rá,de aztán arra gondolok,hogy van saját életem,azt kell élnem,ha rám kiabál visszakiabálok,de szerintem még haragudni sem érdemes miatta egész nap. :)

5 perc és nem is gondolok rá inkább.

A harag és a gyűlölet megmérgezi a lelket.

Egy barátnőm mondta:Jó neked te nem foglalkozol senkivel.

Ez persze nem igaz,de csak a szép és jó dolgokkal.


JA és a kedves kollégát hogy kergethetem az őrületbe??

Egyszerű:Mindig segítek neki,és mosolygok rá.

Ettől teljesen ki szokott akadni. :D

Mert ő nem ezt akarja. :)

2012. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
hat ma a kedves kollega a szikrakat csapta az acetilen es oxigen palackra a sarokkoszorujevel, hat szolva let neki hogy ez igy gyilkos paros meg neki allt feljebb....csak ordibalt....errol ennyit
2012. febr. 21. 21:40
 29/34 anonim ***** válasza:

"hat ma a kedves kollega a szikrakat csapta az acetilen es oxigen palackra a sarokkoszorujevel, hat szolva let neki hogy ez igy gyilkos paros meg neki allt feljebb....csak ordibalt....errol ennyit"


El kéne zárni a palackot rendesen, vagy ha éppen használod, akkor legyen rendesen tömítve, és a flextől semmi baja nem lehet!

2012. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
akkor te nyugodtan flexelhetsz mellette,ezzelmegsertve a munkavedelmet.minimum 15 meterre lehet tole dolgozni magavalaz egovel...gondolomflexelni annal messzebb
2012. febr. 22. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!