Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklem a legjobb...

Miért nem érdeklem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Neki tényleg majdhogynem mindent el tudnék mondani, viszont

mostanában egyikünknek sem túl könnyű a helyzete, és ő mindig elmondja a problémáit, olyankor próbálok segíteni, kérdezgetem, meg ilyesmi. De ő soha nem kérdezi, hogy velem mi van, ha el is mondok valamit, azt végighallgatja, de nem igazán próbál segíteni, rögtön visszatér a saját gondjaira.

Én szívesen meghallgatom, meg minden, de néha örülnék, ha ez kölcsönös lenne.

Pedig nagyon szeretjük egymást, és számíthatok rá, nem tudom, miért lehet ez... Szerintetek?


2012. febr. 16. 21:22
 1/4 anonim válasza:
van, hogy az ember olyan passzban van, hogy elégnek érzi a saját maga problémáit, és pont sz.rik bele más ember gondjába, még ha a legjobb barátnőjéről van is szó. nem tudom mennyi idős vagy, illetve mióta vagytok legjobb barátnők, nekem van egy legjobb bnőm, akivel 8 éve vagyunk osztálytársak/legjobb bnők, de öljük egymást agyba-főbe, van, amit el sem mondok neki, mert jobban esik másnak elmondani, mint neki, mert előre ismerem a gondolatit, hogy reagálna, mit mondana, stb. viszont ha kell MINDIG ott vagyunk egymásnak és tűzbe mennénk a másikért, attól függetlenül, hányszor hátba szúrt már engem és mennyiszer kiakadok bizonyos dolgaitól. nem az egyszerű eset. na, de nem rólam van szó, bocsi, kicsit elkanyarodtam. szóval, lehet, hogy nem veszed észre, de valahol idegesíted. nem szemétségből mondom, hanem a mi barátságunkból kiindulva, én akkor nem reagálok a bnőm gondjára, ha már a tököm kivan a kicsinyes hülyeségeivel, vagy mikor már 5x elmondtam a véleményemet, de úgyis egyik fülén be, másikon.... szóval, én ezekre tudnék tippelni saját magamból kiindulva, persze azért jó lenne tudni, hány évesek vagytok, mióta ismeritek egymást, milyen mélységű dolgokban kéred a segítségét, stbstb :) így látatlanban senki nem fogja tudni egy idegennek (neked) megmondani hogy egy másik idegennek (bnődnek) mi a problémája veled:D
2012. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem a legjobb barátnő!
2012. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja! szóval még annyit bele szerettem volna írni, hogy azért hozzáteszem, volt már olyan barátnőm, aki ugyanilyen "tüneteket" produkált, és később kiderült, hogy nem szúrtam el semmit csak egy önző libával volt dolgom, amit elég sokáig nem vettem észre:D vannak ilyen típusú emberek is. amíg kellesz, jó vagy, amikor már rólad lenne szó, meg, hogy neked kell segítség, akkor már annyira nincs ott melletted... (előző voltam)
2012. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
na, szóval az első meg a 3. voltam, közben közbeírt valaki:):D
2012. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!