Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha most azt mondanám neked,...

Ha most azt mondanám neked, hogy teljesítek egy reális szívességet cserébe ha te is teljesítesz nekem egyet, mit kérnél tőlem?

Figyelt kérdés

Reális szívesség alatt érem: csináljak meg valamit, segítsek valamiben, utazzak el veled valahova, fordítsak, csináljak fotót, sétáljak veled egyet, stb... ne ilyet kérj hogy hozzalak össze exeddel meg ilyesmik.


Nekem nincs ötletem még szívességre, de alkudhaatunk. :D



2012. febr. 24. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kéne egy rekesz sör.Az Borsodi Bivalyt szertetem,meg a Soproni Démont.Esetleg a Borsodinak a szűretlen búza sört...Ha valamit szerelni kell helyette akkor cserélhetünk...
2012. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a cigim fogyott el, azt hozhatnál (Világos zöld Szofit :D). De ha már így említették, akkor jöhet egy sör is, mondjuk egy Dreher :P
2012. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tetszik a felvetés :) Mint tudjuk "A szívesség a legértékesebb dolog a világon"


Én azt kérném, hogy segíts pakolni ha költözök :) Minden segítő kéz jól jön...

2012. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!