Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet tenni valamit a cigány...

Lehet tenni valamit a cigány utálatom ellen?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a cigányokat, egytől egyig. Az iskolánk tanulóinak kb. fele roma, és utálok oda járni.


Lopnak, röhögnek, dollárjeles övben és izompólóban feszítenek, anyáznak, az elsős (!) kisgyerekeket szekálják, a tanároknak visszapofáznak. Olyan 10-20 fős csoportokban állnak és maffiósdit játszanak. A lányokat fogdossák és szintén bántják.

Én 13 éves lány vagyok, mégis rugdosnak, beszólnak, elejtetnek.

"Bü*düs, fas*szopó parasztok!!" ordibálnak mindig, persze ha egy magyar mondja nekik, hogy cigány (csak így simán) rögtön megverik.

Rongálnak, felgyújtották az erdőt, pedig csak kis taknyosok.

Egyfolytában ütögetnek, de mit lehet tenni? Annyira beképzeltek, még ha nincs is mire. Felsőbbrendűnek hiszik magukat egytől egyig.

Ha kívánhatnám, hogy pusztuljon el az összes cigány, gondolkozás nélkül megtenném. Gyakran tényleg a gyilkosságon gondolkozom.

Mit lehetne tenni?

13/L


2012. márc. 19. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Másik iskolába menni.
2012. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát az szerencsére hamarosan meg lesz, mert ugye megyek továbbtanulni.

De manapság mindenhol vannak cigányok... Bár tényleg nem ennyi.

Addig is félhetek, hogy akár megerőszakolnak/agyonvernek...

2012. márc. 19. 18:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megértelek. A helyzet egyre rosszabb, de törvényszerűen eljön majd az idő, amikor elszakad a (magyar) cérna. Ez elkerülhetetlen. Hogy addig mit tehetsz? Sajnos, most keveset. Annyit azért igen, hogy minél több embernek, elsősorban is felnőtteknek, elmondod, mi folyik az iskolában. Felvilágosító munkát végzel. Sokaknak fel kell nyitni ma még a szemét. És: másik iskolába menni? Aztán megint csak máshová? És harmadszorra is? Lassan már nem lesz hová hátrálnia annak, aki magyarként tanulni akar, nem pedig terrorizálni..de ami késik, nem múlik. Próbálj kitartani:(
2012. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Sajnállak, de komolyan. Az én általános sulimba csak egy cigány járt, de az is drogozott és mindenkit megvert aki vissza mert szólni neki, miközben ő másokat naphosszat bántalmazott.


A gyűlölet nem jó, csak magadban tesz kárt, abban nem, aki felé irányul. Tarts ki amíg átmész másik suliba, többet nem tehetsz sajnos.

2012. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :(:
2012. márc. 19. 18:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom miröl beszelsz...Sajnalom nagyon mert nagyon rossz es veszelyes ez.Föleg,hogy egy magyar lany vagy ezert nagyobb veszelynek vagy kiteve ezert vigyazz magadra es ne hangoztasd,hogy mit gondolsz roluk csak huzd meg magad es varjal ameddig nem lesz jobb!Amugy enis ilyen gondolkodasu vagyok. 16F
2012. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
0%
Sztem beképzelsz dolgokat.Én is ahova jártam suliba sok cigány volt.mégsem viselkedtek így ahogy te leírtad.lehet ott arra olyanok nem tom nem vagyok ott.én magyar vagyok cigány barátnőm van anya apja is.apjának 4 szakközepes bizonyítványa van anyósnak 2szakközepes.barátnőm nemsokára végez vegyész teknikus +kap érettségit.ne általánosíts mert nem csak buta meg olyan cigányok vannak amiket te irtál.nehogy mindig csak a cigányok a rosszak.. Magyar csinál ilyet az nembaj .na mind1.foglalkozz a tanulással.ne szapulj másokat és ne általánosíts meg h pusztuljon el az összes.. na peace!!
2012. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

(Cshaba) te mégis hol élsz? Szerinted az, hogy ütögetik, fogdossák, beszólogatnak neki, alpári stílusban beszélnek... ezeket mind beképzeli magának a lány? Álomvilágban élsz kispajtás!

Ugyan jómagam normális iskolába jártam, voltak cigány osztálytársaim, sokukkal még mindig jó barátságban vagyok, mert tanultak, barátságosak, tiszteletreméltóak.

Viszont volt szerencsém a másik véglethez is, amit a kislány leírt. Ugyanis munka miatt kénytelen voltam elköltözni az otthonomtól távol. És hogy mi megy itt. Ezt nem adják ám le az ertéellen, a tévékettőn.

Övék a világ. Összejönnek 8-10-en beszólogatnak, köpködnek, belekötnek még az élő fába is, gond nélkül megvernek megszurkálnak. És sajnos ők vannak többen, nem a normálisak!

Úgyhogy ezek után ne növeld a lány bűntudatát még azzal is, hogy azt mondod neki, beképzel dolgokat! Örülök, hogy Neked ilyen kellemes tapasztalataid vannak a cigányokkal, őszintén kívánom, hogy mindenkinek ilyen pozitív tapasztalatai legyenek!

2012. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
14%
Jó vannak olyanok is el kell kerülni őket.Fogdosás ütögetés van rendőrség fel lehet kell jelenteni nem félni kell.úgyis kirugják őket meg ezek börtönbe végzik.nehogy már félni kelljen nem kell.megkapják ami jár.meg suliba történi kell szólni tanár szülő nem igaz h ennyire félnek tőlük.nem tom hol lakhattok h cigányok miatt költözni meg ilyenek.én is laktam egy kis faluban ahol 80 % cigány volt nem voltak ilyenek.meg volt olyan h 2cigány védett meg... megölni ,gázkamrába nem lehet küldeni őket.mindegyik megkapja a magáét az élettől.peace!!
2012. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
86%

El kell őket kerülni?? Ezek még az élő fába is belekötnek!! Csak mert a csajod cigány, és mert hogy ő ááá nem olyan... Majd megtudod. :)

Ja és nyugodtan lehet általánosítani, mert a ciguk 99%-a ilyen, és az az 1% marad, amit ti leírtatok.

Amúgy meg ne szólj nekik kérdező, én se bírnám ki, hogy ne szóljak, de muszáj tűrni, különben az életed is belekerülhet

2012. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!