Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki talalkozott mar libanoni...

Aki talalkozott mar libanoni szarmazasu emberekkel v van valami velemenye roluk. Kifejtene nekem?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak a libanoni cédrust ismerem. :D
2012. márc. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tarsalgasba is kezdtel a libanoni cedrussal v egyaltalan talalkoztal is vele vagy csak a foldrajz-konyvbol ismered?:) milyennek talalod a szemelyiseget?:DDD
2012. márc. 20. 11:06
 3/8 TijuMK ***** válasza:
Egyet ismerek, de nem szeretnék 1 alapján minősíteni, mondjuk úgy hogy nem 100as, kicsit fura felfogása van dolgokról, nem is beszélek vele sokat, max a kajákról mert étteremben dolgozik és a libanoni konyha egész jó. Rámenősnek és kicsit erőszakosnak mondanám.
2012. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz, a temperatumuk miatt eleg hirtelen haraguak es hajlamosak az agressziora de kezelheto es amelyk kutya ugat az nem harap.:)A libanoni kaja tenyleg izletes es raadasul meg egeszseges is.

Azt h erted h orult?O.o

2012. márc. 20. 22:06
 5/8 A kérdező kommentje:
*marmint milyen fura elkepzelesei vannak???
2012. márc. 20. 22:08
 6/8 TijuMK ***** válasza:
Hát minden beszélgetés vége hogy nem barátkozhatnánk-e jobban össze, szóval érted... Aztán lehet ha csak poénból mondanám hogy de igen, akkor meg elszaladna :) Szóval nem lehet nagyon komolyan venni erre értettem hogy nem 100as. De ettől függetlenül a többi libanoni lehet teljesen normális.
2012. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én ismerek elég közelről egy párat:D én is libanoni vagyok :DD
2012. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor itt megoszthatod, ha esetleg masok is erdeklodoek e tema irant;0
2012. nov. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!