Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy régi könyv címét keresem,...

Egy régi könyv címét keresem, ami egy csokigyárról szólt? (BŐVEBBEN)

Figyelt kérdés
Nem Charlie, és nem Karcsi. Volt benne valami csokimanó, és pralinéket gyártottak, minden oldalán szép színes rajzok voltak, sajnos a cím nem jut eszembe, pedig kiskorom egyik kedvenc könyve volt. :(

2012. márc. 22. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Csárli és a csokigyár.
2012. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na bakker, a címe nekem se ugrik be, de tudom a címét. Király mese amúgy!


A manó a savanyú dolgokat, meg a mustárt szerette, és egyik éjszaka a mustáros csöbörkéje megbillent, és belecsurgott a mustár a csokiformába, és véletlenül mustáros csokikat csinált a gép.

V.melyik figura a gyárban a spanja volt, attól is kapott néha uborkát.

2012. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*de nem tudom a címét
2012. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
iigeenigeen köszönöm az lesz az ! (2. )
2012. márc. 26. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg is van a könyv, csak sajnos a dobozára van pakolva még 3 másik, az is csumára tele könyvekkel.

Esetleg a városi, megyei könyvtárban próbáld megkeresni a gyerekirodalom részlegen.


Arra emlékszem, hogy vékony, étcsoki színű, négyzet alakú, sárga/zöld feliratos, és a manó képe van a hátulján, aki kacsint.

2012. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!