Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen az...

Hogyan lehet könnyen az embereket befolyásolni? Ehhez várnék tippeket trükköket vagy vmi könyvet esetleg

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tanulni. Vagy ráérzel a lényegére vagy nem. Biciklizni sem könyvből kell tanulni, ahogy csókolózni sem, és a jó üzleti érzék is adottság. Stb.
2012. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mit értesz befolyásolás alatt?


Adja neked a teljes vagyonát vagy elég, ha meghív egy kólára?


Nagyon nem mindegy, mit szeretnél. Legyél kicsit konkrétabb.

2012. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dale Carnigie- Sikerkalauz 1-3. Nagyon elgondolkodtató.
2012. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Ezt nem lehet tanulni. Vagy ráérzel a lényegére vagy nem. Biciklizni sem könyvből kell tanulni, ahogy csókolózni sem, és a jó üzleti érzék is adottság. Stb."


Az lehet de gyakorlással mind a kettőt meglehet tanulni... eléggé rossz példa... máskülönben nem akarok én olyan nagy hatalmat csak egy kicsikét... pl tudjak magam köré gyűjteni embereket és tudjam őket irányítani és ezzel választ adtam az előző kérdésére is

2012. márc. 28. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a zepterhez vagy egy pénzügyi tanácsadóhoz vagy valamilyen ezekhez hasonló céghez dolgozni. Ott megtanítják neked.
2012. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" pl tudjak magam köré gyűjteni embereket és tudjam őket irányítani " Nem, nem adtál.


Mire akarod rávenni őket?


1 kövessenek, mint egy szekta vezérét és az életüket is feláldozzák érted

2 adják neked a nők a testüket és akarjanak gyereket szülni neked

3 vagy elég, ha jó fejnek tartanak és örülnek a társoságodnak

4 utasításodra raboljanak bankot, erőszakoljanak meg nőket?


Ez a konkrét, nem az a zagyvaság amit leírtál. Mivel egy egyszerű kérdésre sem tudsz konkrét választ adni. Hogyan akarod befolyásolni az embereket? Ennyi ésszel azt nem fogod tudni megtanulni. Hentes lesz belőled a közeli piacon és nem Mentalista.

2012. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Undorító dolog embereket befolyásolni átverni.Egy idő után ki derül és csak magadat járatod le az ilyen viselkedéssel.

Nem értem az ilyen embereket ha valakihez nem tud normálisan állni miért kell megvezetni.Sokat szenvedtem az ilyen aljas emberek miatt.

2012. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minek akarsz haragosokat gyűjteni?


Saját kútfőből legyél sikeres, ne mások hátán mássz fel!

2012. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Mire akarod rávenni őket?


1 kövessenek, mint egy szekta vezérét és az életüket is feláldozzák érted

2 adják neked a nők a testüket és akarjanak gyereket szülni neked

3 vagy elég, ha jó fejnek tartanak és örülnek a társoságodnak

4 utasításodra raboljanak bankot, erőszakoljanak meg nőket?


Ez a konkrét, nem az a zagyvaság amit leírtál. Mivel egy egyszerű kérdésre sem tudsz konkrét választ adni. Hogyan akarod befolyásolni az embereket? Ennyi ésszel azt nem fogod tudni megtanulni. Hentes lesz belőled a közeli piacon és nem Mentalista."



Mit trollkodsz itt nekem mi? ha konkrétan leírom mi a célom mit akarok akkor te tudod a receptet mint úgy mint egy csokisütihez?


a te konkrét leírásaidhoz nyilvánvalóan ugyan az a módszer használandó, akkor meg mit érdekel téged mire akarom használni? nem ez volt a kérdés ha nem tudsz válaszolni konkrétum nélkül (ami amúgy is baromság) akkor ne írj semmit


Na de elárulom neked! Csak annyit akarok, hogy ne rúgjanak belém. Az ellenségeimet pedig az ellenségeimmel akarom legyőzni... Befolyásolás által nem akarok se barátot, se senki egyebet mert az nem lenne igaz meg minek? Miért kelljen nekem az olyan ember, aki vagy nem foglalkozott velem mert nem voltam eléggé "kompatibilis" vagy pedig nincs közös pont? remélem elég konkrét volt? Most pedig mond a receptet okoska

2012. márc. 28. 23:12
 10/12 A kérdező kommentje:

"Minek akarsz haragosokat gyűjteni?


Saját kútfőből legyél sikeres, ne mások hátán mássz fel!"


Miért akarnék haragosokat gyűjteni? Miért másznék fel más hátán?

2012. márc. 28. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!