Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki vagy nem ciki? Van egy...

Ciki vagy nem ciki? Van egy nagyon jó haverom, és sokat vagyunk együtt. Mindkettőnknek van barátnője, de én bele szerettem. Megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Hát gázos helyzet, és soha nem volt még dolgom fiúval, de most ő valamiért egyszerűen izgat, csak úgy jött. Szóba került már a melegek témája, és kiderült, van is meleg haverja, szóval ezel nincs gondja sztem, de én meg kifejezetten bele szerettem, de nagyon. Mit tegyek? Ti elmondanátok neki? Egyre nehezebb így, már komolyan felmegy a vérnyomásom is az izgalomtól, ha együtt vagyunk, imádom az illatát, a hangját, és persze nagyon tetszik az arca is meg a teste is. És még a természete, a stílusa is. Most mi van ilyenkor? Komolyan szerelmes vagyok bele, de nagyon rossz érzés, nem tudom megmondjam-e neki. A csapatpszichológusunknak elmondtam már a dolgot, ő azt javasolta, mondjam el neki nyugodtan, hiszen jó barátok vagyunk.

Szerintetek?

Leginkább hetero srácok válaszát köszönném meg, hogy ők hogyan reagálnának arra, ha egy napon a legjobb barátjuk bevallaná, hogy szerelmes lett bele? Mi lenne? Megbeszélnéd vele, hogy ez nem mehet, mert te nem, vagy le mocskosbu..-nád és összevesznél vele? :-(

Sajnálom, nagyon szép, izgató srác, ez van. Ráadásul még edzésre is együtt járunk minden nap, azaz nagyon sokat vagyunk együtt. Rossz lenne, ha ez a barátság változna emiatt közöttünk.

Azt meg nem tudom, a barátnőm mégis mit szólna, az a másik nagy kérdés, neki ilyet elmondjak egyáltalán?

Köszi a tanácsokat előre is.

(19/F)


2009. jún. 17. 11:22
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
Én a haverod helyében először is körbenéznék, hol van a kandi kamera. Utána nevetnék egy jót, mert nem hinném el elsőre. Aztán miután kiderült hogy ez nem vicc, lepattintanám az illetőt. Bunkó nem lennék, de -mivel nem vagyok b*zi- megmondanám, hogy felejtős a téma. Hogy ezek után hogy néznék a haveromra nem tudom. A barátságon nem változtatna szerintem, de óvatosabb lennék az biztos. F28
2009. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Na de most hog yérted azt, hogy lepattintanád? Mint jó barátot végleg vagy mint a közeledésemet?

Mert oké, én tudom, hogy neki ilyen értelemben nem tetszem, rendben, tehát nyilván nem várnám el tőle, hogy azt mondja, jaj de örülök ennek, akkor holnaptól szexeljünk. Szóval nem erről van szó, megértem.


De most ha nagyon jó, sok éves barátok vagyunk, akkor szted képes emiatt megszakítani akár a kapcsolatunkat? Nem várok el tőle semmit, de nem tudom magamban tartani, a múltkor is kicsúszott a számon valami félreérthető, de szerencsére nem kapcsolt. Sajnálom, ez van, nagyon izgat, nem tudok mit tenni. Most akkor ha tényleg őszinte barátok vagyunk, mondhatni nincsenek tikaink se egymás előtt, jobb lenne mégis magamban tartani? De ezt meg úgysem bírnám szerintem.

Hát ha legtöbben úgy gondolják, hogy "lepattintani", akkor szomorú vagyok.

2009. jún. 17. 11:40
 3/50 anonim ***** válasza:
91%

Egyénfüggő h ki h reagál erre. Én lány vagyok, és ha a legjobb bnőm bevallaná h szerelmes belém, akkor sztem elfogadnám, de érhetően elmagyaráznám neki h én a fiúkat szeretem.

Viszont ha nekem kellene bevallani a bnőmnek akkor valószínű utalnék rá v ilyesmi. De biztos olyan helyen mondanám el neki ahol csak mi ketten vagyunk.

Sztem beszélj vele, de egy "meghittebb" csöndesebb helyen ahol csak ti vagytok. Ha tényleg sok éves barátok vagytok, akkor biztos nem állhat ez közétek. De ne egyből mondd neki h "figyelj, szerelmes vagyok beléd", hanem vezesd rá.

Sok Sikert!!!!!

2009. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy, hát remélem így lesz, nagyon rosszul esne, ha erre durván reagálna, de ugyanakkor meg nem tudom elképzelni, mert tényleg van neki meleg haverja, mondta. Hát attól még megoldódni nem fog, hiszen nem tudok kiszeretni belőle úgymond, de már az is nagy könnyebbség, ha nincs ez a feszültség, hogy érzek iránta valamit, és tuti érez valami furcsát, csak nem tudja hova tenni, tehát ha már csak tudja őszintén, az egy nagy lépés sztem.

Meglátjuk, de veszek magamon erőt, ma vagy holnap elmondom neki. És persze, csakis kettesben.

2009. jún. 17. 13:02
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnám le továbbra is haverkodnék vele, de cserében elvárnám azt is, h miután megmondtam neki ,h nem, azaz én nem vagyok olyan engem nem érdekel úgy, én a lányokat szeretem, akkor azt tartsa tiszteletben.
2009. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én - ha ilyet éreznék legjobb barátnőm iránt - biztos nem egyből azzal kezdeném, hogy "beléd estem", hanem csak elmondanám, hogy egy ideje érzek magamban valamit... "Szerelmes vagyok, de nem a páromba." Vagy "Tetszik valaki, de nem a barátom." Ilyesmi. Szóval először csak magáról az érzésről beszélnék vele, és ha ott látom, hogy mit reagál, attól tenném függővé, hogy elmondom -e neki, vagy sem. Bár, előbb-utóbb biztosan elmondanám, de ha olyan a reakciója, akkor csak utóbb.

22/L

2009. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Én képtelen lennék bevallani,de ha neked nem okoz gondot akkor hajrá,remélem azért nem fog olyan rosszul elsülni.Kíváncsian várom a fejleményeket :)
2009. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
61%

Ha nekem ilyennel jönne elő a haverom, meghallgatnám, mondanám, hogy uhh ezt nem gondoltam volna, nem tudom, most ehhez mit szóljak és elkezdeném leépíteni szerencsétlent...

Lehet lepontozni, ez a véleményem.

2009. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
61%

mondd el neki, de sokan mondták előttem, inkább vezesd rá :)

szurkolunk =) a barátnődnek pedig mondd el, de csak miután a fiúnak elmondtad, mert még as végéna lány dühéből előbb mondja meg neki, mint te, és az már úgy gázos...


sok sikert, írd meg nekünk lécci hogy mi sült ki a kis filmbe illő sztoridból :):):)

2009. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
13%

Én a haverod helyébe miután elmontad, körbe néznék hogy hol a kamera. Miután tudatosulna bennem hogy ez tényleg így van megfognám a kezed odavezetnélek a kocsimhoz, szépen beülnénk, kinyitnám a kesztyűtartót............. KIVENNÉM A PISZTOLYOM ÉS ANYONLŐNÉLEK, nemhogy örülnél b.meg hogy van egy barátnőd, nem hogy örülnél hogy a haverodnak is van, és boldogok.

Menny el egy ilyen B.zi bárba ahol segbe b.sznak pár ezerért, vagy lesz.p egy másik fiú........... undorító.

2009. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!