Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek "hullanak mint a...

Az emberek "hullanak mint a legyek" a környezetemben. Mi történik ezzel a világgal?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vesztettem el a nagymamámat rákban, ma meghalt egy távolabbi rokonom agyvérzésben, az elmúlt 5 éveb minden évben elvesztettem legalább 2 rokont vagy ismerőst. Ezzel párhuzamosan ismerősök, barátok rokonai közül is elmegy valaki. És az a legszörnyűbb, hogy a legidősebb 65 éves volt, tehát még azt sem mondhatom, hogy benne volt a korban! Annyira szörnyű, hogy ma már az a fura, ha valaki elél 80-90 éves koráig. Mi lesz később? Az átlag életkor 40 év lesz vagy mi? Tudom ez a világ rendje, megszületünk, meghalunk. De nem mindegy hogy hogyan és mikor.
2012. ápr. 19. 19:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jav.:"az elmúlt 5 évben"
2012. ápr. 19. 19:27
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Mivel a legtöbb ember kész ételeket eszik, amik tele vannak vegyszerekkel, ezért nem kell csoadálkzni.


Akik még a régi módon piacon vásárolnak NYERS alapélelmiszereket, és azokat fözik izesitöszerek, füszerkeverékek, leveskockák, stb NÉLKÜL, azok tovább élnek, mert nem eszik ezeket a mérgeket.

2012. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze, ez is egy magyarázat. Én inkább a stresszes életre gondolok. A világ helyzete nem mutat javulást, tehát a stressz is megmarad.
2012. ápr. 19. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
A várható élettartam folyamatosan nő.
2012. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én ezt a közvetlen és tágabb környezetemben nem veszem észre. :(
2012. ápr. 19. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

A papíron kiszámolt várható élettartam lehet hogy nő,de a tényleges élettartam csökken.


Okozza ezt a stresszesebb életmód,a lustább életmód-nem rosszindulatból mondom, de ugye sokkal kevesebbet mozgunk, többet ülünk a szobában a gépek között. És bizony megviseli a szervezetet ez az össze vissza időjárás is.

2012. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Fura, hogy a készételeket az átlagéletkor csökkenésével hozzák párhuzamban, hiszen egyértelmű, hogy a készételek fogyasztásával az átlagéletkor növekedik. Hiszen ha egy vegyi anyag képes egy húst akár 1-2 évre is "ehetőnek" tartani, akkor hasonló hatása van az emberi szövetállományra is... Vagyis a tartósítószer az embert is "tartósítja".
2012. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem beszélve arról, hogy az orvostudomány folyamatosan fejlődik. Régen volt fura, ha valaki elélt 80 éves koráig, nem ma. Szerintem a családodban valami rossz gén öröklődik.
2012. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Fura, hogy a készételeket az átlagéletkor csökkenésével hozzák párhuzamban, hiszen egyértelmű, hogy a készételek fogyasztásával az átlagéletkor növekedik. Hiszen ha egy vegyi anyag képes egy húst akár 1-2 évre is "ehetőnek" tartani, akkor hasonló hatása van az emberi szövetállományra is... Vagyis a tartósítószer az embert is "tartósítja"."


Próbáj pl formalint inni - az igen jól tartósitja a szöeveteket, neked meg elég egy pohárral, hogy belehalj...


Ugyanis a vegyszerek máshogy hatnak élö szervezetben, mint egy élettelen anyagra.

2012. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, sokszor hallottam, hogy a mai ételek már nem az igaziak. Az emberiség fejlődni akar, meg akarja hódítani a csillagos eget. De egészséges ételeket meg már nem tudnak "gyártani" Az a sok gyógyszerezett állat, amit megeszünk, a sok vegyszerrel permetezett zöldség, stb. A legjobb otthon gazdálkodni, de arra meg sok embernek nincs lehetősége.
2012. ápr. 20. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!