Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik az amerikaiak...

Miért szeretik az amerikaiak Magyarországot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Szeretik?:O

Ezt honnan veszed?

A legtöbb amerikai azt sem tudja, hogy hol van Magyarország.

2009. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az én amerikai barátaim például szeretik Magyarországot, de foleg Budapestet...:) Én eddig úgy vettem észre..
2009. jún. 21. 00:42
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
akkor miért nem tőlük kérdezed?:D
2009. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

talán mert olcsó nekik?

de erről nem is hallottam,nem hiszem,hogy az amcsik 95%-a egyáltalán tudja,hogy van ilyen ország (az Európa nevű országban)

2009. jún. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az tévhit, hogy az amerikaiak hulyék foldrajzból :) Interneten is amikor írogatok veluk, mindjárt tudják... Lehet, hogy vannak koztuk nem túl okosak is, de azok mindenhol megtalálhatóak!
2009. jún. 21. 01:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Énse tudtam, hogy szeretnék Magyarországot, de ha így van végülis meg leht érteni miért :D Van egy csomó szép látványosság, főleg Bp-n. Európa egyik legszebb Parlamen-je a miénk...stb ... :D ÉS a magyar kaják is nagyon jók :P lehet azokat szeretik :)
2009. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg nem kell komolyan venni ezt a "szeretem Mo.-t meg Budapestet" szöveget. ez általános kedveskedés, gesztus...náluk ez így szokás...olyan mint amikor megkérdezik vadidegenek egymástól bármelyik amerikai utcán h "hogyvagy?"...ezis csak egy gesztus, nem válaszol senki, "jól", ennyi...senkit nem igazán érdekel h hogy van a másik....ez a Mo.-s dolog is ilyen sztem
2009. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több okból kifolyólag lehet vonzó: például sok a régi szép-szép épület:D ami Amerikára annyira nem jellemző, innentől van bája. Persze ettől még bármelyik európai várost szerethetnék. de pl ez keleten van, amitől nekik van egy kis "egzotikus" hatása.. lehet, hogy ez hülyén hangzik, de ez a vad balkán sokszor vonzó tud lenni. elég otthonos, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Illetve olvastam egy oldalon, hogy állítólag rendkívül kedvesek és vendégszeretők vagyunk. ez egy külföldi oldal volt.

Én ezekre tippelnék, de ha azt kérdezted volna, miért nem szeretik legalább ugyanennyi érvet megszültem volna:) szóval ez a hozzászólás a kérdésed igazságtartalmát feltételezve épülve született

2009. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akik szeretik az országunkat, nekik az Európai országoknak a történelme, az épületei lenyűgözőek a számukra. USA-ban nincsenek ilyen régi várak, paloták, tornyok, templomok. Imádják a magyar ételeket, éttermeket, azt mondják tényleg nagyon szépek és csinosak a magyar nők.


Azt viszont hozzá kell fűznöm, hogy többször szemtanúja voltam, hogyan vágják át a külföldieket nálunk, ami viszont nagyon szomorú és szégyenletes.

2009. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy vágják át a kulfoldieket?
2009. júl. 15. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!