Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyek azok a témák, amikhez...

Melyek azok a témák, amikhez illik tudni hozzászólni valamennyit?

Figyelt kérdés
Ha egy társaságban vagyok, és nem tudok az atomfizikával kapcsolatban mondani semmit, az mondjuk nem szégyen szerintem, és nem fognak emiatt elítélni. :). De vannak olyan témák, amikhez illik konyítani valamit. Nálatok mik azok, amik szóba szoktak jönni, ha összeverődik egy értelmesebb társaság? Pl aktuális politikai helyzet, irodalom, képzőművészetek?

2012. ápr. 24. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ne hagyd, hogy hatást gyakoroljanak rád ilyen szempontból, úgy értem, ha te nem tudod, xy színénsznőnek hány férje volt, a többiek meg "minket nem érdekel a bulvár, de ezt illik tudni" stílusúak, akkor ne vedd készpénznek, hogy ezt tudni kéne
2012. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pl a politika meg a gazdaság engem abszolút nem érdekel, és emiatt olyan műveletlennek érzem magam, mert nagyon sokszor erre terelődik a téma, és mindenki nagy bőszen mondja a véleményét, meg a nagy világmegváltó terveit, én meg hallgatok, mint a kuka. Egyébként meg nem egyszert fordult már elő, hogy egy amúgy nem túl intelligens ember mellett is műveletlennek éreztem magam, mert ő, bár csak felszínesen, de sok témában jártas volt, pl gasztronómia, horgászat, autók, és ott is csak hallgatni tudtam. De mit csináljak, ha egyszer nem hoznak lázba ezek a témák.
2012. ápr. 24. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen témában vagy otthon?
2012. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább művészetek meg természet. De ezek nem annyira szoktak szóba jönni.
2012. ápr. 25. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:

pont ugyanilyen vagyok én is

de mondjuk nálam inkább kezdve a művészetekkel irodalommal (ami abs nulla) ez van


amúgy ezt tájékozottságnak hívják amiről beszéltél

2012. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!