Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek (személyesen) fura,...

Ismertek (személyesen) fura, vicces nevű embereket?

Figyelt kérdés

Pl akiket személyesen is ismerek: Élő Virág, Bot Ond, Tar Antella.

Valós nevek érdekelnének, olyan emberek, akiket ismertek.



2012. ápr. 27. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak volt egy kolléganője, Véghné XY; és mindig beszélt a férjéről, hogy „Bélussal ezt csináltuk, Bélussal ide mentünk, Bélus így – Bélus úgy…” Na, most képzeld el azt a pillanatot, amikor összeraktam magamban, hogy ennek a férjét TÉNYEK Végh Bélának hívják!!
2012. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*TÉNYLEG
2012. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy Végh Bélát én is ismerek :) De amúgy nem esett le, hogy fura a neve, csak mikor egyszer pont ezzel példálóztak valami internetes oldalon.
2012. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Munkám során egyszer találkoztam egy Punczi vezetéknévvel élő gyerekkel. Hát nem tudom, ha én férfi lennék, ilyen vezetéknévvel biztos nem ragaszkodnék hozzá, hogy a gyerekem ezt vigye tovább.

Akiknek még szintén ilyen "vicces" névvel rendelkeznek, azoknak is mind a vezetéknevük hangzik viccesen, szóval nem az a probléma, hogy a szüleik poénosak akartak lenni, és olyan keresztnevet adtak nekik, ami a vezetéknévvel együtt hangzik érdekesen. Pl. Bugyi, Retkes, Vandál.

2012. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik évfolyamtársam Kurta Kata
2012. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én Czuni vezetéknévvel találkoztam és létezik Fodor Menta is.
2012. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, mentek a Shrekkes kezecskék!


De jöhetnek még további válaszok!

2012. ápr. 27. 13:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy lány akinek a vezetékneve Kormány :) És van egy oszt.társam akinek a vezetékneve csak az ő családjuknak van az országban.
2012. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hegyi Farkas.
2012. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egyik munkatársam: Medve László
2012. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!