Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy mai átlagos tini naponta...

Egy mai átlagos tini naponta mennyi időt tölt elektronikus kütyük használatával?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint számítógép, okostelefon, PSP stb.

2012. máj. 9. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
24 órát
2012. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
adom az elsot.(Y)
2012. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én momentán csak 12 órát:D
2012. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag felkeléstől lefekvésig.
2012. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van a válaszadóknak. Átlagban a tinédzserek tényleg ennyit töltenek ezek használatával. Még jó, hogy vagyunk néhányan, akik nem tartoznak ezek közé.
2012. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát.. Felkeléstől lefekvésig. Telóval: suliba menet zenét hallgatok(10) perc), szünetekben zenét hallgatok 10 perc), megnézem rajta napközben az időt, ha lyukas órám van, netezek (amúgy nem szoktam), telefonálok/sms-t írok. Főként zenét hallgatok..gépezni met csak akk gépezek, ua van időm és akk is csak max egy órát.
2012. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én akkor nem az átlagba tartozom és most örülök ennek :P

Nem szoktam sokat ilyenekkel foglalkozni, de nálam is inkább a zenehallgatás, amit majdnem mindennap csinálok.

Az ezzel a nagy baj, hogy a legtöbb mai gyerek keveset beszélget személyesen a társaival és "normális" hobbi nincs is, amit űzne. Az átlag tinik amennyit egy nap olvasnak, az kb. a facebookos állapotizék. Például télen esik a hó és mindenki kiírja facebookra, hogy esik. Inkább mennének ki hógolyózni.

Fura ez a világ... Ezt még én is érzem, pedig 13 éves vagyok. :S

(amúgy köszönöm a válaszokat :D )

2012. máj. 14. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
A 6. válaszoló vagyok. Én elég sokat beszélek személyesen a barátaimmal, mert nincs facebook-om, és rengeteg könyvet olvasok. Úgyhogy én csak a zene miatt függök a telefontól.
2012. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!