Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan békítsem ki a barátnőme...

Hogyan békítsem ki a barátnőmet és a legjobb haveromat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve járunk, 8 hónapja élünk együtt. A haverom valószínűleg azért nem szereti a barátnőmet, mert amióta együtt vagyunk, nem járok el vele bulizni, meg csajozni. Komolyan gondolom ezt a kapcsolatot, szeretném majd megkérni a kedvesem kezét. Igaz, hogy nagyon elhanyagoltam a srácot, nem találkoztunk a 2 év alatt csak 3-szor, de sokszor ő miatta nem találkoztunk, mert soha nem ért rá. A barátnőm meg szimplán érzi a srác viselkedésén az utálatot. Ez nagyon rosszul esik neki, és nem hajlandó közös programokra. Az is szúrja a szemét, hogy a gyerek sajnos kemény drogos. Ő meg viszolyog az ilyen emberektől. Azt mondta, hogy én nyugodtan elmehetek a haverommal bulizni, bár nagyon nem örül, hogy ilyenekkel barátkozom, de értsem meg, hogy ő nem akar menni. Félt engem is, nehogy belekeverjen valamibe a srác. Azt mondja, szíve szerint eltiltana tőle, de nem tehet ilyet, ezt ő is tudja. Viszont nélküle én nem megyek. Hogyan békítsem ki őket? Vagy inkább adjam fel?
2012. máj. 16. 13:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én 29 leszek a nyáron, a haver 28, a barátnőm 22 éves.
2012. máj. 16. 13:27
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell kibékíteni őket.


Válassz a barátnőd és a haverod között.

2012. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, persze...
2012. máj. 16. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan egy drogos társaságában akarsz szórakozni a barátnőddel? Inkább menekülj tőle, nemhogy még a barátnőddel is ki akarod békíteni....
2012. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van párom, én is komolyan gondolom vele, barátnőimet sajnos hanyagolom, nem csak a párom, de a munka miatt is:S. Ők egy szót se szólnak, megértik, tudják, ha van időm, azt rájuk szánom.


Az ő viszonyukba ne piszkálj bele. Ha nem találkoznak sűrűn, akkor hagyd rá, barátnőd ki nem állhatja: rendben. Nekem se tetszene, ha a pasim legjobb haverja drogos lenne, félteném tőle.


Én azt mondom, egy barátnő miatt se veszíts el egy barátot se... Oké, hogy drogos, de ha te megbízol benne, téged sose rántana rosszba, akkor barátkozz vele, de neki is meg kell értenie, hogy lassan mindketten külön életet éltek. Ne bulizni járjatok, inkább néhanapján üljetek be egy nyugis helyre meginni egy pofa sört pl. De komolyan... Beszélgettek, és talán jobban át tudod majd látni a dolgokat is, meg a haveroddal is leszel.


24/N

2012. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nem kell kibékítened őket!Találkozz a barátoddal ha akarsz,a barátnőd ha nem akar ne erőltesd.Vagy még meg hívhatnád magatokhoz a srácot egy kis dumálásra, de akkor legalább legyen tiszta, hátha enyhül a barátnőd!

Én éltem együtt egy fiúval aki drogozott(nem tudtam amikor össze jöttünk), persze a barátai is majdnem mind csinálták, de én jóban voltam velük, a hétköznapokon teljesen aranyos, jó fejek voltak, bulizni nem jártam velük. Szóval maradjunk annyiba, hogy lehet "normális" egy drogos,nekik is volt normális állásuk stb.

2012. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rohadtul kár volt beleírni a sztoridba, hogy drogot használ a haverod, most senki nem a kérdésre válaszol, hanem a drogozáson fognak csámcsogni.
2012. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én megértem a barátnőm aggodalmát, mert a srác munkája sem legális. Nagyon szeret, és ezáltal nagyon félt, és szépen megkért, hogy őt ne kényszerítsem bele ebbe a barátságba, nem fog jópofizni, meg kétszínűsködni, csak azért, hogy együtt szórakozzunk. Akkor ezek szerint nem fog megoldódni ez a dolog.
2012. máj. 16. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:

komolyan egy drogos a legjobb haverod,akivel utóbbi évben 3x találkoztál?


örülj hogy a barátnőd nem hisztizik hogy ilyennel haverkodsz,én a helyében addig duruzsolnék mig megszakitassz vela minden kapcsolatot,az ilyen nem haver,hanem elkerülendő egyén,jó messziről.

2012. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért kellett beleírni, mert ez az az ok, ami miatt a barátnőm nem szereti. Ha nem írom bele, akkor úgy is megkérdezték volna, hogy mi a baja a barátnőmnek...
2012. máj. 16. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!