Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egoista embereket hogyan kell...

Egoista embereket hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen haverom aki felsőbbrendűnek gondolja magát a társaságnál akit maga köré gyűjtött(nekem van igazam mindig, és ti mind alattam vagytok a ranglétrán)


Dumáltunk 3-an egy sittes emberrel, aki péppé vert már több embert is apróságok miatt(szerinte a tisztelet miatt). Ott lepődtem meg hogy mennyi közös van a kettejük gondolkodás módjába. Azt vettem észre hogy a haverom egyből a sittes alá helyezte be magát a ranglétrán, és olyan idiótaságokban adott neki igazat hogy csak néztem.


Szerintük a tiszteletet csak erővel és lelki terrorral lehet kivívni. Ezt visszanézve az időre mióta megismertem tényleg így van, rajtam is sokszor bevetette. Később megedződtem, és azt hittem csak poénból csinálja nem vettem már komolyan, de most megváltozott a véleményem.


Az ilyen embereket ti hogyan kezelitek? Ez elég rossz tulajdonság ahhoz hogy ne tartsam vele a kapcsolatot többé szerintetek? Én mint mondtam már megedződtem, a trükkjeitől nem érzem magam rosszabbul, viszont elég veszélyes tulajdonság szerintem


2012. máj. 28. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Le kell törni, vissza kell szorítani az agresszív egóját.Jól meg kell veretni, és már is kisebb lesz a pofája. Alá fogja magát rendelni az erősebbnek.
2012. máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kineveted párszor, amikor befolyásolni próbál, aztán belátja talán, hogy ez nálad nem megy. Talán még fog is tisztelni annyira, mint azt a sittest.


Vagy idézhetsz a StarWarsból....:)

"Mi az jedinek képzeled magad hogy itt integetsz nekem?Rám nem hatnak az elmetrükkök"

2012. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen emberekben nem tudok megbízni.Találkoztam már hasonlóval.Előttem és mások előtt tette az nagyot,de amikor megjelent egy nagypofájú punk gyerek,olyan lett,mint egy pincsi,egyfolytában a se.ggében volt és mindenben igazat adott neki,akármit is mondott.Ez szerintem nagyon szánalmas.Sokkal jobban tisztelem azokat,akik kimondják a véleményüket.De úgy vettem észre,hogy nem sok őszinte ember van.Sőt.
2012. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésre a válasz:nem kezelem őket sehogy,inkább elkerülöm őket.Ilyen emberekkel soha nem tudnék még csak barátságot sem elképzelni.3 vagyok.
2012. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mindig bocsáss meg az ellnségeidnek. semmi sem idegesíti őket annyira." /Oscar wilde/


Ez azért jutott eszembe, mert le kell sz*rni, már bocsánat. ha ő azt hiszi, igaza, van, akkor hadd higgye, te meg közben csináld, ami szerinted jó, és hadd főjön a feje. Ha senki nem figyelne rá, észrevenné magát. Csak túl sokan hallgatnak a szavára.

2012. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!