Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a vé. Leményetek az Olívia,...

Mi a vé. Leményetek az Olívia, Laura, Emília, Sztella, Klaudia, Letícia, Felícia, Annabella, Kornél, Richárd, Dávid, Krisztián nevekről, adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 14:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
Annabella,Krisztián tetszik.A többi nem nagyon.
2012. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Olíviát, Emíliát és a Kornélt adnám.
2012. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Olívia - A felsoroltakhoz viszonyítva elmegy, de nem adnám. A fiú verzióját, az Olivért inkább szeretem.

Laura - Ez még a legszebb az összes közül, ezt adnám.

Emília - Az a bolond állatkínzó lány jut eszembe a Bolondos dallamokból, nem tetszik. :) Nem adnám.

Sztella - S-sel írva jobb, de tudtommal úgy már nem engedik (egy Stella nevű ismerősöm mondta) ebben a formában nem tetszik, így nem adnám.

Klaudia - Párom két exe is Klaudia, valamint egy cigány csajt hívnak így, érthető módon nem tetszik, nem adnám. :)

Letícia - Nekem ezek a "cia" nevek alapból nem tetszenek.

Felícia - Lásd előző:)

Annabella - Külön-külön már jobb, bár igaz, Annából annyi van, mint a fene...


Kornél - Kandúrcicám neve, szeretem. :) Adnám, bár párom előre kikötötte, macska után nem nevezzük el a gyereket. :D

Richárd - Nem rossz, nincs vele bajom, a felsoroltak közül ezt adnám.

Dávid - A bátyám neve, ezzel sincs bajom, de nem adnám, mert már van.

Krisztián - Mivel a húgom Krisztina, a hasonlóság miatt nem adnám, de amúgy sem tetszik.

2012. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
egyik sem tetszik:)
2012. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Olívia, Laura, Emília, Annabella tetszik, a többi nem. A fiúk közül a Richárd, és a Krisztián.
2012. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az Emílián kívül egyik sem tetszik, de a gyerekemnek azt se adnám.
2012. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Emíliát,adnám,mert egy közeli ismerősöm neve volt,aki sajnos betegségben szenvedett. Nálam ő a hős. :D

Felícia: ez olyan frappáns :D

Dávid: szép :D

2012. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%

Olívia közömbös, nem rossz, de vannak nála szebbek is

Laura szép, adnám

Emília -ez is szép, de vannak jobbak

Sztella - jaj, ez olyan szép, de szerintem magyarba is S-sel használják, én S-sel is szoktam mondani. S-sel simán jobban tetszik nekem, mint Sz-szel, de ha angolnak Sz-kiejtéssel ez a neve, lehet, de ha magyar az illető, inkább legyen 'S' :)

Klaudia szép, de lehet, hogy túl gyakori, meg lehet, hogy tűnhet kicsit ilyen "menőzős" névnek

Letíciát nem adnám

Felíciát szintén nem

Annabella az nagyon szép, dallamos, adnám:)

Kornél nem tetszik

Richárd név nekem közömbös és talán túl gyakori

Dávid nem tetszik

Krisztián közömbös, de inkább picit a jók felé billen, de nem adnám, mert túl gyakori

:-)

2012. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%
Nekem egyik sem tetszik igazán, talán még Annabella, Olívia, Emília. A Richárd számomra elég roma név, nagyon sok cigánytól hallottam kiabálni a gyereknek a játszón, hogy Ricsiikeee :D
2012. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
a párom Dávid, az tetszik, de gyakorisága miatt nem adnám. a többi szimplán ronda.
2012. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!