Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy legyek népszerű gimiben?

Hogy legyek népszerű gimiben?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat!!!!!!!!!!
2012. jún. 5. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne erre normális választ adni??? Legyél jópofa, jó fej, rendes, kedves, okos....stb.....Erre gondolsz? Ezeket gondolom magadtól is tudod? Nem is értem miért idegenektől kérdezel ilyet!
2012. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Nos uram, úgy gondolom gyorsan fogyjon le :D

dagattaknak semmi esélyük amugy meg legyel vicces (olyan dologkkal poénkodj amik szerintük is vicces mert hiába tudsz jobbat ha ők nemértik lesz@rják tehát az ő színvonalukhoz igazuoj ) legyél jó tanuló de ne mondd senkinek h tanulsz mert akkor stréber vagy csak vág az agyad ennyi... szerezz sok havert akik már jól bentvannak.

ja meg próbál csajozni és a nyomikon meg nézz át mint ha nem is lennének csak ha házi kell akkor szólj nekik :D

első voltam.

2012. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Igen, kicsit az vagyok,de nem vészes...

2. Csak azt kérdezem mikre kell odafigyelnem.. Nem olyan egyszerű ez ahogy azt gondolod... Most is bírnak de nem elegen és még csak egy barátnőm volt... A legtöbb csaj szarik rám

15f

2012. jún. 5. 16:54
 4/13 anonim ***** válasza:
át fognak nézni rajtad... ha tényleg nem vagy vészesen dagatt gyúrj egy kicsit a nyáron szedj vehérjéket egyél szénhidrátot de ne vidd tulzásba csak h jól nézzél ki... öltözz normálisan légy bátor a lényokkal nem kell félned tőlük vicceskedj stb.. normális haverokat szerezz ne ilyen wowos nyomikat :D próbálj csajozni lesz egy nem a legszebb csajod aztán egyre szebbek jönnek mert látják h van csajon tök normális lehecc hülyéskedj órán de ne légy rossz tanuló na de igazából az amit eddig mondtam első és asszem a 3. voltam :D
2012. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kezdj el haverkodni a népszerűekkel
2012. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az első kommentelőnek üzenném hogy dagadt vagyok (fogyozók már ) lány és népszerű voltam tehát nem testalkattól függ :)
2012. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mi az, hogy dagatt? valami új szó?
2012. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, elég sok, jól nézek ki, jól öltözködöm, nem vagyok nagyon dagadt csak van rajtam egy kis +
2012. jún. 5. 17:12
 9/13 A kérdező kommentje:
De én ennél többre vágyom mert páran utálnak.. Volt egy csajom és egy kisebb kavarásom is, egyikük se ronda
2012. jún. 5. 17:13
 10/13 Szulfát válasza:
Szerintem 15 évesen csináld meg a leckét és elégedj meg azzal ami most van.Ha jól értem akkor vannak barátaid,ha ők igazi barátok akkor semmi baj.Volt egy barátnőd is,az is teljesen jó dolog.tehát elég sok mindent sikerült eddig is összehoznod,szóval fogadd meg az előttem szólók tanácsát és esetleg kezdj el többet mozogni,stb.,de miért tűzöd ki azt a célt hogy népszerű legyél?igaza van a többieknek:ennek egyrészt nincs semmi értelme,másrészt pedig tényleg nem sikerülhet.Legyél érdekes,színes egyéniség,legyél okos és hozd ki önmagadból a maximumot.Azt kell nézned hogy a saját szemében elégedett vagy-e önmagaddal,ne azt hogy a gimi mit gondol rólad.
2012. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!