Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap idegennel találkozom,...

Holnap idegennel találkozom, hogy vigyázzak magamra?

Figyelt kérdés

Munkaügyben egy nővel találkozom holnap a lakásán.Soha nem láttam csak beszéltem vele eddig(e-mailben).A lakását tudom hogy néz ki,jó környék,civilizáltnak tűnik.Nagyon félek mindentől és mindenkitől aki idegen.Ha netán megtámadna akkor hogyan vigyázzak magamra. Közel lakok,5 perc séta.Futni is könnyen eltudnék.Templom is van a közelben(ahova befuthatnék) de hogyan biztosítsam be magam.

17/L


2012. jún. 8. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet noi srici vagy a lakasan egy komplett maffia fog varni.Egyebkent furcsanak talalom, h a lakasan kell munkaugyben talalkoznotok.Javasold neki ,h nyilvanoshelywn nem e lehwtne megoldani.vigyel magaddal gazsprayt.Ez nem kamukerdes ugye? ;)
2012. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szórakozom azzal hogy kamukérdéseket írok ki :).

Jó van gáz spray em meg egy kézi riasztóm is.Sajnos már nem tudom megváltoztatni a megbeszélt helyet.

2012. jún. 8. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen munka az, ami miatt a lakására kell menni?

Amúgy meg túlparázod a dolgot, az ilyen paranoiás emberek szoktak bekattanni, és egy ártatlan kézfogást félreértve agyonverni embereket.

2012. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ööö... te hülye vagy, már bocs? 17 évesen felmész valaki lakására egyedül, önként, csak mert állítólag "munkaügy"? Hát, te tudod...
2012. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó.hát mindenesetre köszönöm a válaszokat
2012. jún. 8. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:

na mi lett? :)

am én ragaszkodtam volna egy nyílvános helyre max utána miután meggyőződöm így első benyomás által, hogy valszeg nem őrült, gyilkos, pedofil akkor megyek fel, de akkor meg már minek?! költői kérdés :D

2012. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem nyilvános helyen találkozol vele?
2012. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
még mindig nem voltam nála,de kedvesnek hangzott a telefonban.A kislányára kellene vigyáznom,meg akarta mutatni a környéket meg a lakását.Szerintem nem lesz baj,nem sokára megyek hozzá :)
2012. jún. 9. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj, hát ha bébiszitter leszel, akkor nyilvánvaló, hogy ott kell vele találkozni, ahol a munkát végzed, de akkor meg mit vagy ilyen paragép? Nem azért, mert kedvesnek hangzik valaki, nem ezen múlik, de ha gyerekvigyázásról van szó, akkor nyilván meg akarja mutatni, hogy hol kell majd lenned. Azért az már nem gyenge, hogy gázsprével mész, meg azt nézed, hogy hova tudsz a környéken befutni.
2012. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!