Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen? (Kérdésed túl...

Miért ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Osztálytársamat felköszöntöttem születésnapja alkalmából Facebookon mint mindenki más, már vagy 7 órája. Nem reagált rá. Ellenben azokéra akik utánam írtak neki, meg akik előttem, mindre. Nem tudom, nem értem. Tudom, hogy nem a világ legnagyobb problémája ez, de leszámítva egy-két összezörrenést jóban vagyunk a sráccal, ma reggel még beszéltünk is. Nem tudom, nekem mindig azt tanították, hogy születésnapi/névnapi stb köszöntőre illik reagálni.. én legalábbis szilveszteri születésnapunkkor másnap mindenkiére reagáltam..

18/L


2012. jún. 13. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
születésnapomkor*
2012. jún. 13. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Majd fog rá reagálni.

Az is lehet, hogy direkt figyelmen kivül hagyja a Te köszöntésedet, kiváncsi hogyan reagálsz rá.

Legyél urinő eseteben úrilány és ne ragálj arra, hogy ő nem reagál :-) Érted? :-)

Egyébként ha meg tényleg nem reagál a köszöntésedre, akkor egy bunkó, és akkor ne is gondolkozz rajta, hogy miért nem reagál.

2012. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az is lehet hogy egyszerűen nem vette észre amit írtál neki.
2012. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!