Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj ha felhívom barátnőmet?

Miért baj ha felhívom barátnőmet?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm ki van akadva amiért egy nap többször felhívom. Pedig legtöbbször azért hívom mert valamiben segítséget kérek tőle és ritkábban azért, hogy beszéljünk vagy ha valami történt és azt meg szeretném osztani vele. Ma mondta, hogy vegyem vissza magam és ne hívjam 1 nap 500x. Tényleg vissza kellene venni? De van bennem egy olyan dolog, hogy a többi barátnőjét meg felhívja. Lehet hülyeség erre gondolnom. Köszönöm ha válaszoltok! 17/L
2012. jún. 20. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se hivogasd.Felesleges egy nap 10szer felhivni valakit.Ha találkoztok majd elmeséled.
2012. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha felhívnának a barátnőim...
2012. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
én naponta online kapcsolatban vagyok a barátnőmmel. folyton úgy csinálja a beosztást, hogy egybe legyünk, de ha mégse úgy alakul, akkor meg a céges levelezőn írogatunk egymásnak. ebéd szünetben meg felhív, vagy ha nincs dolga.
2012. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Te leírtad, hogy miért. "Pedig legtöbbször azért hívom mert valamiben segítséget érek tőle és ritkábban azért, hogy beszéljünk vagy ha valami történt és azt meg szeretném osztani vele."

Biztosan csak magaddal vagy elfoglalva, mindég csak magadrol beszélsz, vagy csak akkor keresed fel, ha valami bajod van. Már beszélgetésre nem is hívod. Engem is idegesítene, ha mindenféle hulyeséggel hivogatnál. Egy ido után idegesíto, foleg ha el van foglalva.

25N

2012. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ja és vegyél vissza.
2012. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen vissza kéne venni. Én a legjobb barátnőmmel heti 1x telefonálunk meg többször chatelünk. Elég idegesítő tud lenni ha minden szir-szarért hívogatják ez embert, ha főleg, ha mindig segítséget kérnek tőle. Nem kell ráülni a nyakára én tudom milyen érzés: ohh már megint ő keres... Ezt lehet egy ideig csinálni, de inkább szól, minthogy kinyomjon, mert egy idő után tuti ezt tenné.

Szóval vegyél vissza kicsit, hívd napi 1 vagy kétnaponta már ez is haladás a napi többszörihez képest.

2012. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!