Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.. Néha összevesznek velem a barátnőim. És ezt én nagyon rosszul viselem. Addig össze vagyok törve, míg ki nem békülnek velem. Mit csináljak? Ne törődjek velük? De ez nem megy.(Persze van 1-2 barátnőm aki mindig jóba van velem.)


Köszönöm előre is a válaszokat.


2012. júl. 2. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Min vesznek össze veled?
2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha pl. nem megyek el velük valahova, és azt mondják, hogy a hobbim fontosabb mint ők.
2012. júl. 2. 15:56
 3/5 anonim válasza:

Lehet, hogy azok a barátnők nem is olyan jó barátnők?

Azokat a barátnőket kellene előtérbe helyezned, akikkel egyáltalán nem vitatkoztok, mert lehet, hogy azok illenének inkább hozzád. Ha hárman vagytok jó barátnők az azért sem jó, mert 2 abból mindig jobban barátnő és a harmadik meg úgy érezheti, hogy ővele nem is foglalkoznak igazán. Nem ez a helyzet nálatok is?

2012. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen dolgok miatt képesek összeveszni, akkor - tudom közhely - de nem igazi barátok. Egyébként tudom mit érzel, nekem is volt ilyen korban egy barátnőm ,aki mindenért meg volt sértődve, engem hosszú távon nagyon kikészített, hogy minden egyes mondandómat először megfogalmazzam fejben, hogy nehogy rosszat szóljak. Esetleg beszélj velük, és magyarázd el, épp miért nem érsz rá, meg hogy ez neked így nem jó.
2012. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Igen, ez a helyzet..:/

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!