Isten vagy majom?

Figyelt kérdés
ti hogy vagytok vele? Isten teremtette a Földet és Ádámot,Évát és ebből lettünk vagy majmokból fejlődtünk ki?

2012. júl. 6. 01:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem a majmokból fejlődtünk ki, hanem közös őstől származunk. Szóval utóbbi.
2012. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
MI??? Istennek, az embernek és a majomnak közös öse volt?
2012. júl. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Majom Isten nem létezik xD Isten sem egy majom:P

Csak a kettő külön létezik.


Amúgy az elsőt a Biblia állítja, az utóbbit pedig senki.

Én viszont úgy gondolom van Isten.

És nem tagadom az evolúciót, csak a makrót. De annak nem Ádám és Éva az oka.

2012. júl. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Sőt nekem alapból semmi bajom az evolúcióval, de valahogy nem teljes. Valami hiányzik belőle, ami nekem nem teszi hitelessé. Attól még lehet persze, csak nem úgy működik, ahogy azt hangoztatják páran.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

2012. júl. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Létrejött valami trutyiből valami élő dolog, ami azért küzd, hogy sokszorozza magát? A szaporodás a lényege?

Az egész véletlen történt? Tök ritka az ilyen dolog és csoda? Miért nem ismétlődik meg? És hogy maradt életben ez a dolog? Hogy alkalmazkodott a környezethez? Miért nem pusztult el? Milyen hiba folytán kellett a szánkon keresztül zabálni, ha nélküle is megvoltunk? Vagy csak gondoltunk egyet, hogy kell? Vagy véletlen lett?

Vagy azt gondoljátok, hogy a kezdetkor sok élő cucc keletkezett, amik addig alakították magukat hibásan, amíg ilyenek nem lettek? Nem értem....Meg az sem, hogy minek volt szükség intelligenciára? Hogy életben maradjunk? Eddig hogy sikerült és miért cél életben maradni? Annyi kérdésem van, amire nincs válaszom...Pl az is, hogy miért kellett két nem, ha eddig tök jó volt. Csak a szaporodásért? Na ne...

2012. júl. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Sem a majmokban, sem ÁdámÉvában nem hiszek. Az inteligens tervezésben már annál inkább, de nem a bibliaira :) Remélem nem voltam túl érthetetlen :D 25/L
2012. júl. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem áll feltétlenül egymással ellentétben a vallás és az evolúciós. Mondhatni a Biblia megmondja, hogy ki, az evolúció pedig, hogy hogyan. Ennyi az egész. Hiszen régen az emberek nem tudták volna levezetni, hogy s mint történhetett, nem voltak olyan eszközeik, mint ma. Ezért gondolták, hogy legfeljebb a Föld is 7 nap alatt keletkezhetett. Manapság tudjuk hogy ősrobbanás meg ilyesmi, de ők ezt nem állapíthatták meg, nem okolhatjuk őket.
2012. júl. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Csak egy pár kérdés! Ha nem evolucio akkor milyen isten az aki 2, 3, éves gyerekeket hagy meghalni? Miért nem avatkozik közbe és mondja hogy emberek állj mert igy nagyon gyorsan gáz lesz? A válasz marha eggyszerü! AZaz isten amit oly sokan ajnároznak az az egyház dogmatikus nevelésének köszönhető önmagunk által felálított remény kép hogy majd egy tölünk független "felsőbbrendű hatalom" megoldja a problémáinkat! És ilyenkor kérdem én hogy eza felsöb rendü hatalom vajon bevásárol helyettem? Mert még 1Xse mentem arra haza hogy bakker de tele a hütö mert isten bevásárolt vagy pénzt adott vagy akár kaját! Szóval csak az egyházak lovagolnak ezen az isten dolgon vagy másképp fogalmazva a egyház a pásztor és a hívök a nyáj aminek nincs más dolga csak csendben bégetni és reménykedni a semmiben! Ugyhogy EVOLUCIO !!!!
2012. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hollófernyiges ***** válasza:
8%

"Az inteligens tervezésben már annál inkább, de nem a bibliaira"


Szóval akkor az ufók terveztek minket intelligensen??

2012. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Isten teremtette az egész világot, így persze Minket, embereket is. :) már bocsánat, de a tudósok hülyesége, hogy kitalálták, hogy majmokból fejlődtünk ki..-.- :P
2012. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!