Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen képet tennél fel...

Milyen képet tennél fel facebook ra? Miért? Életkorod, nemed?

Figyelt kérdés

- Öltönyös kiretusált agyonfotoshoppolt.


- Laza vagyok vigyorgok pólóba plusz némi photoshop


- Pózolok a kutyámmal


- Csábosan nézek plusz némi photoshop


- Pózolok a gyerekkel, családdal


- Napszemüveges


- Jólfésült fogvillantós


- Izomból feszítős


- Feszítek a kocsi mellett


- egyéb fel nem sorolt.



2012. júl. 10. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Az ideális profilkép


Nők:


Mindig nézzen a kamerába

Ne igyon alkoholt a képen

Vágjon flörtölő arckifejezést, vagy mosolyogjon

Ha gyors elismerésre vágyik, készítsen magáról MySpace-es képet mobiltelefonnal, felülről, és mutassa meg a dekoltázsát

Ha tartalmas, elmélyüléssel kecsegtető kapcsolatot szeretne, csináljon valami érdekeset a képen, vagy fényképezkedjen állatokkal


Férfiak:


Ne nézzen a kamerába

Ne mosolyogjon

Ne igyon alkoholt, és ne legyen látható utazás közben

Fényképezkedjen állattal

Ha fiatal nőkre vágyik, vegye le az ingét

Ha idősebb nőkre vágyik, vegye fel az ingét


[link]

2012. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pózolok a kutyámmal:) ezzel is kifejezvén mennyire szeretem. Ez természetes és nem erőltetett és legfőképpen nem Magamutogató -.-
2012. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ja és 22/L lemaradt :)
2012. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyeneket nem szoktam feltenni, csak a profilképeim olyanok, hogy direkt erre a célra készülnek (általában, de azok se mindig), a többi nem direktben a facebookra készül, csak ha megtetszik valamelyik, akkor felteszem.

Olyanokat tettem fel múltkor, hogy pl. a barátaimmal voltunk szalonnát sütni, ott készült rólam egy olyan kép, hogy felkaptam a likőrös üveget és beleittam, ezt valaki lekapta, engem nem izgat, hogy olyan kép, hogy alkoholt iszom, ráadásul prosztó módon üvegből :D de szerintem jól sikerült kép, vidám, "napsütéses", ráadásul vékonyabbnak nézek ki rajta :D Úgyis be van állítva, hogy csak a közeli barátok látják a képeimet a profilképeket leszámítva, szóval ebből nincs gond :) Meg olyan van még fent, ami barátokkal, barátnőkkel közös kép, valami jól sikerült esemény alkalmából. Photoshoppolva nincs egyik sem, de néha teszek rájuk valami effektet, ha illik a kép hangulatához, meg kijavítom a kontrasztot, fényt, ha nem úgy sikerült, ahogy kellett volna, de a lényeg, hogy nem csinálok magamnak simább bőrt, nagyobb ciciket, laposabb hasat, hiszen mindenki tudja, hogy amúgy hogy nézek ki.

Gyerekkel szoktam még képeket feltenni (van egy kisfiam), de ilyeneket főleg akkor, ha valami vicces kép készült, pl. múltkor készült egy nagyon aranyos, amikor ketten ittunk kakaót, és mindketten úgy szorongattuk a bögrét, mint két mosómedve és mindkettőnknek kakaóbajsza volt.

Na, hát én ilyeneket szoktam feltenni.

25/N

2012. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Feszítek a kocsi mellett, lábamnál Killer-rel, a tacskómmal, foncsorozott napszemüvegemben kivillantom mind a 32 hófehér fogamat, izomból feszítek az Armani öltönyömben, a háttérben a családom látszik, a kocsi mögött.


Nem tök mindegy? Én fakanállal meg fa bográcsfedővel gladiátorként feszítek a profilképen, mindezt cowboy kalapban. A célnak teljesen megfelel.

2012. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vargaB válasza:

szerintem k-rvára mindegy h milyen a profilképed. Teljes mértékben nem értek egyet az 1. válaszolóval, mert igenis lehet jó egy mosolygós kép is.

Nekem pl a napszemüveges a a kedvencem :D

16/f

2012. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első válasz már csak azért sem állja meg a helyét, mert az indexes cikk a társkereső oldalak profilképeiről szól. Ott van értelme annak, hogy "jó" profilkép meg "rossz" profilkép, de a Facebook-on ez így hülyeség lenne, hiszen ott ismerősök vannak, tudják, hogy nézünk ki. Ott már nem első benyomást kell tenni.
2012. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!