Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van rendezetlen ügyed valakive...

Van rendezetlen ügyed valakivel, ami nyomja a lelkiismeretedet?

Figyelt kérdés
Mi akadályoz meg abban, hogy rendezd?

2012. júl. 12. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az önvédelmi mehanizmusom. Tudom, hogy ha csak egyetlen lépést is tennék felé, újra csak a régi szörnnyel kellene megküzdenem. Pedig gondolatban nem tudok tőle szabadulni, haragszom és szenvedek...
2012. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt. Csúnyán bántam a húgommal egy hülye expasi miatt, borzasztóan mardosott a bűntudat, de aztán bocsánatot kértem. Semmi nagy dologra nem kell gondolni, egy apróság amit most már nagyon szégyenlek hogy lehettem ilyen.
2012. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Verekedtem, és a sok balhé miatt..

De megváltoztam .

2012. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha lehet, írnátok konkrétabban? Az első is nagyon érdekel pl.
2012. júl. 13. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam az első.

Anyukám az akivel szemben nem tudok mit tenni. Egész gyermekkorom szenvedés volt miatta. Én sosem számítottam, csak a bátyám. Amikor megszületett a kisfiam és kértem tőle segítséget (néha vigyázzon rá, menjen el érte a bölcsibe, hogy én visszamehessek dolgozni etc...) akkor kerek perec csak annyit mondott, hogy én akartam a gyereket nem ő, oldjam meg magam. Erre nagyon nagyon kifakadtam és olyanokat mondtam, amiket senkinek nem lenne szabad (hogy dögöljön meg és hasonlók).

Azóta nem találkoztam vele. Ő nem keres, az unokája még soha egy kiszoknit, vagy egy mikuláscsokit nem kapott tőle, egyszer nem nézett rá, nem vette a kezébe...Viszont mindenkinek elmesélte, hogy én miket kiabáltam neki és engem hibáztat azért, hogy "nem láthatja az unokáját"...


Ha bármilyen módon is felvenném vele a kapcsolatot, tuti, hogy csak módot adnék rá, hogy bántson újra és újra. Jól nem sülhetne el.


Közben viszont nagyon fáj, hogy nincs anyukám, a gyerekemnek nincs nagymamája. Sajnálom, hogy fennhangon a halálát kívántam. De nagyon, nagyon, nagyon, nagyon haragszom rá. Most is :((

2012. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon nehéz és fájdalmas, sajnálom. Kívánom, hogy alakuljon úgy, hogy egyszer mégis rendeződjetek.
2012. júl. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!