Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdi anyukák, melyek a biztons...

Érdi anyukák, melyek a biztonságos részek Érden?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, oda fogunk költözni, és érdekelne, hogy mely részek, utcacsoportok biztonságosak, és melyektől intenétek óva. Gondolok itt a cigánybűnözésre, rossz közbiztonságra, elhanyagolt környékekre.
2012. júl. 23. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egész Érd szörnyű, nincs biztonságos rész, részvétem, ha odaköltöztök.
2012. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire alapozod a véleményedet? Pl. egyik környékről már tudom, hogy az nagyszerű. Sok fiatal ill. középkorú pár kiköltözött az elmúlt 10 évben Budapestről. Nekünk is muszáj jó levegőre menni, súlyos asztmám van, hamarosan 3. gyerek is lesz, szeretnénk kertes házban élni, de az egyéb helyek megfizethetetlenek.
2012. júl. 23. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra alapozom, hogy a volt barátom Érden lakik, és így laktam ott, jó részen. Az ajtót 5 biztonsági retesz védte, mégis bejöttek. Az ismerősöm fiától elvették a telefonját, megfenyegették.

És nincs olyan, hogy jó hely. Bizonyos embereknek nincs határolójuk, meddig mehetnek.

Én gyűlöltem.

Azóta már anyuka vagyok, tuti nem élnék Érden. Onnan kifelé lakunk 15 km-re Velence felé. klassz hely, biztonságos, és mentes.:)

2012. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én születésem óta Érden (Érdliget részén) lakom. Kifejezetten jó helynek én sem mondanám, de nem is olyan rossz, mint ahogy a másik válaszoló lefestette, bár minden bizonnyal neki rossz tapasztalatai voltak. Hozzánk még sosem törtek be ezidő alatt, a kertből sem tűnt el semmi, egyéb utcai incidensünk sem volt. Bár a férjem családjánál már tűntek el dolgok. Ők a Tusculanum részen laknak, csendes utcában, de már sokminden eltűnt a kerti kisházból, és mesélte a férjem, hogy volt régen, hogy arra ébredt éjjel, hogy lopni akarják a robogóját, csak éppen egyedül a szerencsétlen nem tudta átemelni a kapun.

Van már konkrétabb elképzelésetek, hogy hova költöznétek? Az a rész, amiről hallottad, hogy jó, az melyik?

2012. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdliget talán még normálisabb,de az egész szar.BIATORBÁGYOT AJÁNLANÁM INKÁBB.
2012. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Második kedves válaszolónak: nekem azt mondták, hogy jók a híres-neves utcák, tehát az asszem pont a Tusculanum.
2012. júl. 30. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az a Tusculanum. Tudod mindenki mást tapasztal ugyanarról. Ettől függetlenül lehet jó, én nem mondtam, hogy rossz, csak hogy anyósoméktól tünnek el dolgok. Itt ligeten is biztos voltak ilyenek, csak nem tudok róla, mert nálunk, és a szomszédjaink körében nem volt. Érdliget elég tágas, vannak putris részei. Én mondjuk olyan részen lakom, ami elég kedvező, mert közel van minden, iskola, óvoda, posta, vasútállomás, buszmegálló, boltok stb. mind pár perc sétányira elérhetőek.
2012. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi is idé fogunk oda költözni, mesterségneves utcákba, viszont 3 kutyával. Próbáljon meg csak valaki bemászni!
2016. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!