Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom visszacsinálni?...

Hogy tudom visszacsinálni? Facebook.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Facebook oldalam mai nap kiírta, hogy 2012.08.04-től publikus lesz az Idővonalam. Én viszont nem akarom, azt akarom hogy olyan legyem mint a régi. Nem is kértem vagy kattintottam semmi ilyesmire. Valaki tudja hogy állítom vissza?


2012. júl. 30. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem visszavonható. Kérni sem kell, már év eleje óta automatikusan átvált a rendszer az idővonalra, hozzád most ér el a váltás.


Nincs értelme különböző programokat használni hozzá, mert törölni egyik sem képes, csak látszólagosan átváltoztatja a böngésződ megjelenítését. A Facebook közben folyamatosan változtatja az oldal kódját, így ha a kód változik és te valamilyen programot használsz, akkor az oldal nem tölt be, vagy elcsúszkálnak az elemek, hibás lesz a megjelenítés.

2012. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ezt nem tudod visszaállítani. Egyébként szerintem meg lehet szokni az idővonalat, és ha megszoktad, szerintem praktikusabb, mint a régi, legalább is nekem jobban kezelhető, több a lehetőség. Tudom, hogy sokan nem szeretik, de eddig bármilyen változás volt bárhol (nem csak a Facebookon), mint azt láttam, hogy mindenki jajgat, hogy milyen rossz lett.
2012. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy tipikus reakció, amikor kihúzzák valaki alól a kényelmes és megszokott dolgokat.


De ahelyett, hogy rászánnának pár percet hogy megismerjék és értelmezzék az új helyzetet, elkezdődik a fanyalgás és a panaszáradat. Utána meg kiderül, hogy nem is történt semmi rossz, és a legtöbb esetben még jobb is lett az oldal, csak ezt már akkor ismerik fel, ha tényleg kipróbálták az új dolgokat.

A fejlesztők sem hülyék, és ők sem rosszat akarnak egy módosítással.

2012. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt nagyon sajnálom :(
2012. júl. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!