Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez hogy sok férfi a...

Miért van ez hogy sok férfi a rövid hajú nőket nem is veszi nőszámba? Akkor a hosszú hajú férfiak nem is férfiak?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni ezt az ostoba falusi demagóg viselkedést egyes emberek részéről. Az egy dolog hogy nem tetszik, de hogy nem is nő egy nő, amikor rövid haja van? Az mi? Egy rakás nő rövid hajjal sokkal szebb mint hosszúval, meg sokaknak nagyon jól áll, miért kell így kezelni egy embert? Mikor vetkőzik már le egyes férfiak ezeket a hülyeségeiket?
2012. aug. 8. 18:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%

a kérdésed megfogalmazása az ostoba!


ÉN! személy szerint nem jönnék össze rövid hajú nővel , és nem azt mondtam h nem tartom nőnek, csak nem kell! nem jövök állok össze rövid hajú nővel ennyi!

akinek bejöb annak bejön. nekem nem!

De attól még nő.


Ha meg zavar hogy rövid a hajad akkor növeszd meg.

2012. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Mikor vetközik már le egyes nök azt a hülyeségüket, hogy akkor nem is nök ha nincs hatalmas tögyük (természetes uton, vagy még inkább szilikonbetéttel) akkor nem is nök?
2012. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi összes pasimnak hosszabb haja volt nálam és nem zavart senkit. Hülyékkel ne foglalkozz :)


25/N

2012. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És miért nem, ha szabad kérdeznem? Ha a párod például levágatja a haját, akkor már nem is fogod szeretni, vagy mi? És nem, nem zavar hogy rövid, az ostoba pasik zavarnak.
2012. aug. 8. 18:28
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez tévedés már ne haragudj. Amikor rövid hajam volt akkor volt akkor is sok pasim volt. Minden a kisugárzáson múlik és a jellemeden. Lehet akármilyen hosszú a hajad, ha ilyen hülye kérdéseid vannak nem csodálom hogy kerülnek a pasik téged.
2012. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez régről maradt meg az idősebb férfinépben. Tudod akkoriban még nem volt ekkora szabadság. A nőknek hosszú haja volt és pont. Akinek rövid volt azt nem vették nő számba, mert nem volt meg az ékszere, a dísze. Ezért volt lehetséges, akkoriban is hogy egy-egy nő bekerült a katonaságba... Igen ritka volt, de akkor is volt akinek összejött. A férfi hajviselete egészen más. alapvetően a pasinak is hosszú haja volt mielőtt kitalálták, az ollót... És utána is sokan hordták hosszan, mint röviden. Elég részletes volt?
2012. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ez miért hülye kérdés?Egyáltalán nem az. Rengeteg kérdést olvastam itt ezzel kapcsolatban és olyan válaszokat olvastam pasiktól, hogy az valami megdöbbentő. Innen szedtem azt hogy "ha a nőnek rövid haja van akkor nem nő". És nem kerülnek engem a pasik, csak érdekelne hogy aki viszont így gondolkodik, mi végre teszi!
2012. aug. 8. 18:31
 8/22 A kérdező kommentje:
Hatodik, köszönöm! Végre egy értelmes válasz, és nem pedig kötözködés.
2012. aug. 8. 18:32
 9/22 anonim válasza:
attól függ milyen rövid, én hallotam már olyat sráctól, hogy neki sokkal jobban tetszik a kb vállig érő, vagy rövidebb haj a hosszúnál egy lányon...
2012. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
attól függ mennyire rövid? ha tüsi, mint egy férfinak(pl nekem) az undorító.(kivéve, ha betegség miatt kellett levágni. akkor természetesen nem ő tehet róla) de ha egy átlag, belőtt rövid haj akkor oké. te meséled be magadnak ezt a dilemmát... de egy nő szerintem akkor szép, ha legalább vállig érő haja van
2012. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!