Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden menőbb stylist, divattervező meleg?

Figyelt kérdés

Ez már a nagyon sokadik tapasztalatom, még arról is nagy nehezen kiderült, aki nagyon vigyázott a "hetero-imageja"-ra, de aztán lebukott :-)

Szóval miért van ez? Jobb a stílusérzékük vagy?


2009. júl. 21. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Én megfordítanám! A melegek közül sokan lesznek sikeres stylistok. Gondolj bele, az a sok-sok gyönyörű ruhaanyag,elegáns ruhák,mindíg csinosnak kell lenni.Festhetik magukat,meg egyébként is különc figurák.

Én csípem őket!

2009. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Lány vagyok,és divattervező-Stylist leszek.és megkell mondjam: a melegeknek sokkal jobb a stílusérzékük!!

Nagyon ügyesek!

Imádom őket :)

2009. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Valahol olvastam, hogy tudósok bebizonyították, hogy a meleg ffiaknak olyan az agyszerkezetük, hogy erősebb a művészi affinitásuk, kreatívabbak, jó érzékük van a formákhoz, színekhez. ezért van olyan sok zseniális festő, zeneszerző és persze stylist/divattervező köztük.
2009. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem, hát én is kb ilyesmikre gondoltam, és örülök hogy nem köxögözés lett itt is ......
2009. júl. 23. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy meleg férfi mondta nekem, hogy ő mindig azt nézi a nőkön, hogy hogy vannak felöltözve, hogy van megcsinálva a hajuk stb, mert ő is szeretne úgy kinézni, mint az adott nő. Mivel neki ilyen vágyai vannak, ezért ő nem úgy viszonyul a nőkhöz, a női ruhákhoz és a sminkhez, mint a hetero férfiak. Biztos, hogy abban is van valami, hogy kreatívabbak...a hetero pasiknál ezerszer kreatívabbak a sminkhez, ruhákhoz, tudják, hogy mi áll jól, mivel érdekli őket, míg a hetero férfiakat nem érdekli az ilyesmi alapból...
2009. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Olvasd át Szende Gábor könyvét: A nő felemelkedése és tündöklése. Emészthető, olvasmányos, ugyanakkor kutatási eredményekre hivatkozik bibliográfiával. Beszerezhető, nem túl rég jött ki. Sokat foglalkozik a "férfias" kontra "nőies" "jelleggel".


Az én szakmámban (tolmács vagyok) nemzetközi szinten sok a nő (statisztikailag: verbálisan jobbak, mint a férfiak, ill. jobban tudnak alkalmazkodni, mint a vezető szerepet vágyó férfiak, legalábbis ez a közvélekedés). Ugyanakkor a férfi tolmácsok közt sok a meleg, mert a meleg férfiak "nőiesebbek" ezekben a tulajdonságokban is. Én nem vagyok meleg, de vannak erősen feminin vonásaim, meg döntően nők közt szocializálódtam és nők közt élek. -- De persze a tolmácsokkal a médiumok kevesebben foglalkoznak, mint a táncművészekkel, a színészekkel vagy a divatszakmával. :)

2009. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

értem, de most azt meg nem értem, hogy a meleg embert mindig a nőies vonásokkal kötik össze, pedig ismerek én nagyon is fiús meleg srácot, aki lányok bálványa, ez olyan hülyeség sztem, d ehát nemtom miért él ez a tévképzet az emberekben.

Még kigyúrt állat kidobót is ismerek aki meleg, hát nem egy lányos jelenség.

2009. aug. 6. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

én meleg vagyok, és divattervező/stylist szeretnék lenni...

és valóban igaz, h (lehet h egy kicsit beképzelten hangzik) de általában jobb a stílusérzékünk....

nekem is sokan mondják h jó a stílusom/ meg így eléggé értek az ilyen dolgokhoz... remélem sikerül majd az álmom:)

2009. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát meg fognak páran lepődni, de én eg yheterosexuális srácról tudom pontosan, hog yegyszer hangosan kifakadt ordítva kb, hogy "elegem van az összes stílusatalan idióta hetero stylistból, és megint meleg styélistot akarok" ... hm ... hát van bene valami, pedig tényleg tök hetero a srác, aztán ki is cirkuszolta magának a meleg stylistot, akivel már meg volt elégedve :)

Amúgy sztem tök egyszerre erre is a válasz: egy meleg ember nyilván még ha nem is stílist akkro is jobban tudja, ösztönösen érzi mi az ami jól áll egy fiúnak, milyen stílus passzol hozzá, mi az ami izgató rajta vagy neki, szóval valahol ösztönösen egyértelű sztem. Még jobban, mintha lány stylist öltöztetné a srácot, állítólag az s etalálja el annyira a stílusát mint a meleg stylist.

Ez egy megtörtén eset méghozzá elég ismert fiatal sráccal.

2009. aug. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!