Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, hogyha...

Lányok! Titeket zavar, hogyha a fiúnak akivel ismerkedtek 140 ismerőse van Facebookon? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,és tényleg ennyi ismerősöm van facebookon.A baráti köröm,pár régi ismerős,és néhányan edzésről,zeneiskolából.Ebben benne van kb. az összes ember akivel a környezetemben közelebbi beszélő,baráti viszonyban vagyok,nem látom értelmét körbejelölgetni az iskolát meg az egész kerületet.Bár még össze tudnék szedni vagy 200-at,nem teszem,mert így mindenki megvan aki kell,de nem árasztanak el az értesítések és a "játékfelkérések".Nem is értem hogy lehet valakinek 500 ismerőse,de sajnos szemlátomást ez lesz az alap.Képem is csak 5-6 db van,profilkép,és pár bejelölés.Posztolgatni se nagyon szoktam,ha igen akkor rejtett csoportokba,amiket nem sokan látnak.Szóval arra lennék kíváncsi lányok,hogy akinek csak ennyi ismerőse,képe van,azt nem nézitek automatikusan antiszociálisnak,"forever alonenak"?(nem nézek ki rosszul és vannak barátaim,szóval nem vagyok az..) Nem nézitek le ezért a fiút? 14-20 évesek válaszai érdekenének inkább,de minden véleményt szívesen fogadok

2012. aug. 13. 13:56
1 2
 1/20 anonim válasza:
Egyszóval jellemezve: szánalmas.
2012. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
88%
Aki ez alapján ítél meg azzal nem kell foglalkozni. Én is csak azért vagyok fent facsén mert mindenki rajta lóg, így ha valakivel beszélni szeretnék telefonon kívül így a legkönnyebb elérni.
2012. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
ma már 2 ezer ismerős az alap, mindenki ismer mindenkit már az országban
2012. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Nekem fb-on csak 73 ismerősöm van, és nincs magamról kép, de nem is érdekel, mert nem nagyon használom. És szerintem ez amit gondolsz hülyeség. Aki ez miatt néz le, azzal meg ne foglalkozz mert hülye. 14/l
2012. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az a marha nagy közösségi ember, az fb-t is letojom, de így is van 250-300 ismerősöm. Nem is értem, te most a 160-at soknak vagy kevésnek érzed? Nem is értem a kérdést. Most aki nem használja az gáz? Dehogy.
2012. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Nekem 1400 ismerősöm van, nem mintha számítana bármit is, engem a zenéim miatt jelölgetnek. Ha az a csajt ez érdekli nem érdemes foglalkozni vele.
2012. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kevésnek..bejelölni szoktak,de akit nem ismerek azt nem fogadom el.Csak most jutott eszembe ez a kérdés
2012. aug. 13. 14:11
 8/20 anonim ***** válasza:
Én meg nem vagyok rajta a facebookon, most akkor antiszoc vagyok? Komolyan ki a fene ítélne meg ez alapján?
2012. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Annyi barátod van, ahányan ott lesznek a temetéseden.
2012. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
akit ez zavar az meg is érdemli. a mai tinik már aszerint döntik el hogy tetszik-e neki valaki vagy sem hogy hány ismerőse van????? ha igen akkor ez szánalmas....
2012. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!