Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tolerálni kell, ha a polgármes...

Tolerálni kell, ha a polgármester úgy beszél velem, mint egy utolsó lusta hülye k*rvával?

Figyelt kérdés
A polgármesteri hivatalnál dolgozom így nyáron, mert anyukám segélyen van, és így egy évben 2 hónapra be kell mennie dolgozni, csak ő napszámos, így ha nem tud oda menni, akkor alig lesz pénz, és nem tudná miből eltartani a családot(tesómat, engem és magát), kb egyedül, mert apukámmal elváltak. Ezért kitaláltuk, hogy ebben a 2 hónapban, mivel úgyis nyár van és én még tanulok, megyek helyette dolgozni. Közmunkáról van szó. Megkérdezte, azt mondták családon belül miért ne lehetne. Rendben. Az elején semmi gond nem volt, de múltkor a főnököm mondta, hogy a polgármester az üzeni, hogy próbáljuk elintézni, hogy anyukám többet járjon be, mint én. Anyum persze nehezen tudna, ezért bement, és mondták neki, hogy azért mert (szó szerint idézem:) fel fogják csinálni a lányod. Mindezt azért, mert van ott egy 21 éves cigány fiú, aki egész jó fej, és ő korombeli, nem úgy mint a többiek, ők 40-50 körül vannak, és többet beszélgetek vele, mint másokkal. Ebből már kitalálták, hogy én elbújkálok vele, és nem csinálunk semmit. Oké, ez még semmi. Ma gereblyézek az egyik fa alatt, már a munka vége felé, majd meg voltam halva, olyan melegem volt, és akkor összeszedtem egy kupacot, és aki velem volt, ő szedte fel zsákba. És valami belement a szemembe.. előveszem a kistáskámból a tükrömet, és kiszedtem. Majd jön a polgármester, és azt mondja nekem, hogy milyen eszméletlen lusta egy lány vagyok, és hogy nem csodálja, hogy anyukám megszakad a munkában miattunk, és hogy belőlem nem lesz semmi, majd másnak a nyakán kell élnem, mert képtelen vagyok bármire is. Nah ezen felháborodtam, és annyit mondtam, hogy igen, valószínű, és maga biztos nagyon tudja, hogy én milyen vagyok, és hogy mi van otthon. Valaki tudna abban segíteni, hogy ezzel mit lehet csinálni, mert teljesen mindegy mennyi idős vagyok, és hogy neki csicskázom, mert azt csinálom, mert nem megkér, csak parancsolgat, és annyit igazán megtehetne, hogy emberszámba vesz, mert még én tanulok, és egyetemre készülök, nem segélyekből meg gyermekvédelmiből szeretnék megélni, mint azt sokak példáján láthatjuk. És még annyi, hogy hova forduljak ezzel? (falun lakom) 18/L
2012. aug. 23. 12:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!