Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt a könyvfanoknak....

Mi történt a könyvfanoknak. Ucoz oldallal? Régen jártam oda, de azt írja ki az oldal, hogy bezárt? Végleg bezártak, vagy csak elköltöztek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 16:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim válasza:
Az az oldal bezárt, de elvileg nem szűnnek meg, hanem a régi oldalt fogják használni, aminek sajnos nem tudom a címét. Ha esetleg te tudod, akkor légyszi privátba írd meg nekem.....vagy valaki!!!
2012. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim válasza:
Igen, valaki felnyomta őket, ezért valamilyen szupertitkosított oldalra átmentek. Nekem sikerült is beregisztrálnom oda, aztán a párom egy víruskeresőt lefuttatott a gépünkön, ami törölte a Kedvencek-ben elmentett oldalak címeit. Szóval ha valaki el tudná küldeni nekem is az új oldal címét, kérem, kérem, kérem, tegye meg (priviben)!
2012. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim válasza:
Hu, az jol hangzik, ha uj helyen mukodnek :) az új oldal cimét én is szeretném megkapni. Légyszi ha vki tudja nekem is juttassa el.
2012. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 alinov válasza:
Én imádtam azt az oldalt,ugyh ha vki tudja az új címét légyszí nekem is küldje el privipe!!!
2012. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim válasza:
Én is nagyon szerettem, igaz ritkán néztem fel, így nagyon meglepődtem mikor láttam, hogy bezárt, ha valaki tudja az új címet kérlek küldje el nekem is. Előre is köszönöm.
2012. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 Mesi13i válasza:

Én is imádtam azt az oldalt, és sajnálom, hogy elköltöztek.

Ha valaki tudja az új címet privátban írja meg, megköszönném.

2012. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim válasza:
Sziasztok, én nem tudok róla, hogy átmentek-e máshova, de ha tényleg átköltöztek egy titkos lapra, lécci írjátok már meg a címét priviben. :)
2012. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 Diantha válasza:
Sziasztok én se tudom hova költöztek :(, légyszi írjon privibe aki tudja! Előre is köszönöm :)
2012. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim válasza:
Nagyyon szeretném én is megtudni az új oldal címét, kérlek küldjétek el nekem is. Próbáltam írni a régi e-mail címükre de nem érkezett válasz.
2012. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim válasza:
Sziasztok. Én is azt hallottam, hogy átköltöztek új oldalra, de annak a címét sajnos nem tudom. Ha valaki tudja meg tudná írni nekem is priviben? Nagyon hiányzik. :( Előre is köszönöm.
2012. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!