Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik haverom féltékeny...

Az egyik haverom féltékeny rám, mert jobban lovaglok, mint ő. Tudom, hogy lökött emberekkel nem lehet normálisan beszélni, de azért mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során ültem párszor lovon, és nagyon megörültem, mikor a bnőm mondta, hogy menjek vele.

Az első pár órán száron voltam, felpiszkáltuk az elfeledett gyakorlatokat, tartásjavítás volt, de aztán hamar lekerültem szárról.


A havernőmnek meg most az a baja, hogy én miért vihetem ki, terepre a lovat, mikor alig oktattak. De nem fogja fel a töppedt agyával, hogy én, vele ellentétben régebben kaptam már szakszerű oktatást.

Van egyensúlyérzékem, biztosan ülök a nyeregbe, és ha kell minden felszerelés mellőzve tudok akár vágtázni is, de ha nem muszáj, akkor inkább nem teszem :D


Múltkor hallottam, hogy a telenfonban rólam panaszkodott, hogy nem érti, hogy ilyen dagadtan, hogy tudok egyáltalán felülni... nem hinném, hogy az 58-60 kgmal dagadt volnék...


2012. aug. 31. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Hoppá, rossz kategóriát választottam. Bocs.
2012. aug. 31. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnődnek nevezed, miközben olyanokat írsz róla, hogy "nem fogja fel a töppedt agyával", ő meg olyanokat mond rólad, hogy olyan dagadt vagy, hogy alig tudsz felülni. Akik ilyeneket mondanak egymásról, azok nem barátok, hanem egymást utáló emberek, vagy ellenségek. Én a helyedben azt mondanám neki, hogy: "Figyelj, nagyon nem esik jól, hogy dagadtnak neveztél, ráadásul a hátam mögött. Viszont tudom, hogy én is hibát követtem el. Haragudtam rád és töppedt agyúnak tituláltalak a hátad mögött. ígérem, hogy nem mondok rólad többet ilyeneket! Kérlek, bocsáss meg, és legyünk újra barátok!"
2012. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szemtől szemben is töpedt agyúnak hívom, mert nemes egyszerűséggel buta. Egyszerű mint egy sámli. Tudja is magáról, meg rá is játszik.


Láttál már amerikai tinifilmekben buta szőke nőket alakitó lányokat? Na ő pont olyan.

különben nem a barátnőm, csak egy havernő, a barátnő titulálás szórövidítés gyanánt sikeredett oda.


De ha tényleg szeretnék tenni az ellen, hogy az irigykedését barátsággá alakítsam, akkor igen rendes tanácsot adtál :) Köszönöm.

2012. aug. 31. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!