Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális ez? (kérdésed túl...

Normális ez? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Most leszek 9.-es,én itt maradtam a helyi gimnáziumban,viszont a 2 legjobb barátnőm elment kollégiumba,így 3 különböző gimibe fogunk járni.

Az előbb beszéltem az egyikkel fb-on,vagyis csak beszéltem volna,mert 2 szavas mondatokkal válaszolt,majd lerázott,mondván most a szobatársaival szeretne inkább lenni...

Utána felhívtam a másikat,beszélgettünk,tök sokat mesélt,azt mondta h jó a közösség,nagyon jó fejek a szobatársak.Jó kedve volt,nagyon fel volt dobva,és háttérből hallottam hogy nagyon elvannak,és tényleg jó hangulat. Persze,örülök hogy minden oké velük,és nemtudom miért..de mégis rosszul esik:S Normális ez?:/ Persze,tudom,hogy nem leszünk már olyan barátnők,mint régen..de én nem tudok ilyen könnyen ismerkedni mint ők,és félek,hogy nekem nem lesznek barátaim:/


2012. szept. 2. 20:07
 1/1 anonim válasza:
Szerintem normális, hogy így érzel, meg az is, hogy ők most az újdonsággal vannak elfoglalva is. Ez nem azt jelenti, hogy már nem szeretnek, csak épp az új helyzetre koncentrálnak. Az meg, hogy neked ez rosszul esik teljesen normális érzés. Ne keseredj el, hidd el, hogy lesz még barátod. Azon meg ne aggódj, hogy nem ismerkedsz könnyen. A könnyen ismerkedőknek sincs biztosan több igaz barátja, mint annak aki nehezen tud. Az, hogy sokakkal elvan még nem jelent semmit.
2012. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!