Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eger milyen környék? Jövőre...

Eger milyen környék? Jövőre oda kell költöznöm. Olyasmi érdekelne, hogy biztonságos, lehet kapni munkát, stb. Azt tudom, hogy gyönyörű. :-)

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a Szala partot kerüld el, az a cigánynegyed, de amúgy biztonságos szerintem, nincs semmi ilyen gond :)) Tapasztalataim szerint sok savanyú pofa lakik ott, de persze nem mindenki... Meg a város is nagyon szép szerintem :)
2012. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szala part... észben tartom, köszönöm. :) Egyébként a főiskolától nem messze leszek, ennyit tudok.
2012. szept. 6. 21:37
 3/3 anonim válasza:

Azért sötétedés után a Népkertben se nagyon járkálj egyedül, hallottam már történeteket megerőszakolt lányokról, bár nem tudom, urbán legenda, vagy sem. Biztos ami biztos én nem kockáztatnék.


Munka az nem sok akad, de ha szerencséd van a vendéglátásban kisegítőként csurranhat-cseppenhet.


Egyébként tényleg nagyon szép város (Magyarországon ha nem az egyik legszebb, nekem TOP 5-ben minimum)! Éjszaka sem áll meg az élet, a főiskolások gondoskodnak a folyamatos hangulatról.


De nem mindegy a főiskola melyik részére kerülsz, A-B-vagy C,D,E (ezek együtt vannak) épület közelébe. Én mondjuk az utóbbit ajánlanám ;) Élvezd ki a város szépségeit! Szívesen lennék a helyedben :)

2012. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!