Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomnek van egy ikertestvere, es muszaj vele joba lennem, mert ugye ok tesok meg minden. De nekem ellenszenves, pesszimista, kisebbsegi komplexusa van mindenben versenyezni akar es mar az agyamra megy. Van egy masik baratnom akivel majdnem olyan joban vagyok mint az LBmel es int o ezt megtudta elkezdett ra nyomulni, es ellenem forditotta. Elvesztettem ot, miatta. Mostanaban at akartam hivni az LBmet hogy aludjon nalunk, de mondta hogy az anyja nem engedi. Kerdeztem miert? Erre o: mert az ikertesom mindenfele hulyeseget terjesztett rolad es nagyon megutalt! Hat bmeg mondhatni jol esett. kicsit megsertodtem... Es mostmar folyton kerdezgeti az LBm hogy mi a bajom? Miert nem mondom el. Mondjam el ha o a bajom. Stb. De nem o a bajom hanem a tesoja! Megis hogyan mondjam el neki? Azt hiszi nem bizom benne azert nem akarom elmondani. Mit tegyek?

2012. szept. 12. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte.
2012. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj aludni, holnap suli meg minden.
2012. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!