Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez nem érdekes kicsit?

Ez nem érdekes kicsit?

Figyelt kérdés
ma amikor jöttem haza a suliból egy öreg bácsi oda jött hozzám és kérdezte hogy hogy milyen busz fog jönni. utána rögtön témát váltott és kérdezte hogy van e udvarlóm és utána rá tért "arra" a témára is.. elég betegesnek tűnt a helyzet. mit akarhatott ezzel a bácsi?

2012. szept. 25. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy perverz öreg bácsi volt, ennyi. Nekem dédnagyapám jött elő egyszer ezzel a témával, úgy hogy jó szorosan mellém ült közben. Na szerintem az még betegebb...
2012. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mit akarhatott...? Bocs, de tényleg ennyire naiv és butus vagy? Az ilyennek meg kell mondani, hogy még egy ilyen beszólás és tökönrúgod. Ennyi,
2012. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted mit akarhatott????

Miért állsz szóba idegenekkel??? Az, hogy megmondod melyik busz jön egy dolog, de a témaváltás után mit állsz le vele dumálni?

2012. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem áltam le vele dumálni mert ott áltam én is a megállóban. nem tudtam mit csináljak, csak bólogattam mindenre amit mondott meg ilyenek :D
2012. szept. 25. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bólogatni kell, hanem üvöltve elküldeni a k.. anyjába. Az ilyen tartson is tőle, hogy esetleg megszégyenítik, mert veled most csak "beszélgetett", a következőt már meg is simogatja, stb.
2012. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!