Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » IV Kerulet ÚJPEST milyen...

IV Kerulet ÚJPEST milyen hely? Nyugis? Nagy a Forgalom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 17:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
35%
Szar egy hely! Mint a nevében is benne van, nyócker, 9ker,és a jó öreg kőbánya után ez a 4dik legrosszabb:P.
2012. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
17%

Nem költöznék oda,az tuti.

XII. I. II. és talán az V. és a XI.(bizonyos részei pl: Gellért-hegy,Sas-hegy) az elit!

2012. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Vigyázni kell, mer' a nagy gengszter körtisz mindenkit lemészárol arrafelé. Amúgy vannak jobb helyek is Pesten, de azért nem beszaratós.
2012. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hmm... Nagy Forgalom van egyépként arra ? És melyik a Több a Cigány vagy a Magyar ??
2012. okt. 2. 17:34
 5/14 anonim válasza:
szerintem Többek élnek ott a legnagyobb számban.:D
2012. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én itt lakom, vannak egyes részek amelyek kissé lepukkantak, de van nyugis része is. Ahol lakom, ott nincs cigány, illetve csak a normálisabb fajtából kevesebb.

Azért nem az elitnegyed, de amit szeretek benne az a jó közlekedés.

Én nő létemre jöttem már haza éjfélkor és hajnal 3-kor is az éjszakai busszal minden probléma nélkül.

2012. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem csak pozitív véleményem van!Udvarias emberek laknak a lakok köszönnek egymásnak még az ismeretleneknek is!Kispesten lakok itt nem szokás a köszönés!Újpesten nőttem fel én szerettem ott lakni!Jó a közlekedés csendes!
2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kilencvenes évek végén laktam ott a lakótelepen, hát soha annyiszor nem törték fel az autómat mint ott.
2012. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Fújpest, szar hely... tele van köcsög lilával...

NEEEm xD csak viccelek :)

Nem tudom, hogy milyen hely, mert kaposvári vagyok.

2012. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mph válasza:

Nem értem az miért ugat bele, aki az életben nem élt Újpesten.


Én fél éve költöztem el Újpestről Újpalotára (XV. ker, szomszéd kerület). Nagyon szeret(t)em Újpestet, a párommal a közeljövőben vissza is költözünk egy nagyobb lakásba. Én az izzó lakótelepen nőttem fel, nagyon jó környék. Csendes, barátságos, jó közlekedés, van minden a közelben. Autót nekünk is loptak el/törtek fel, 25 év alatt. 8/9. kerületben szerintem éves szinten lenne ilyen az arány :)


Van kertvárosi része is a lakótelepnek, az szinte páratlan Budapesten. Nagyon csendes, zöld környezet, stb..


Én itt nőttem fel, mindig is imádtam itt lakni, és így is normális, egyetemet végzett ember lett belőlem, hogy nem ficsúrnegyedben nevelkedtem. :)

2012. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!