Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki fél még éjszaka egyedül az...

Ki fél még éjszaka egyedül az utcán?

Figyelt kérdés
Ma lehet,megint egyedül kell éjszaka hazajönnöm és már előre a faq kivan!Úgy utálom már.

2012. okt. 13. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem félek

Egyébként hány éves vagy?

2012. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 chrishu ***** válasza:

Én nem.

A rézf@szú bagoly csak az ezo-hívőket ilyesztgeti

2012. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 Büszke vagyok rád.23.
2012. okt. 13. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van harci felszerelés, szóval nem félek se a részegektől, se a tszigányoktól, se a motherbookdrivertől.
2012. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor belekotnek az emberbe akkor ket valasztasa van. Vagy penisztlobal, vagy megprobalja megoldani a problemat a lehetho legyegyszerubb modon. Nem a legjobb kornyeken nottem fel, igy volt lehetosegem boven tesztelni ezt. Ha, nem engedsz a provokacionak, csak eletalsz mint ha ott sem lennenek, akkor nem eshet bajod. Az esetek nagyon kis szazalekaban akarnak mindenaron megverni vagy megszabaditani az ertekeidtol, akkor ugyis mindegy milyen kemeny vagy, mert tuleroben lessznek.
2012. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
19 éves rocker lány vagyok a keményebb fajtából, szóval ne egy nyuszikát képzelj el, de ha olyanom, van akkor én a saját házunk lépcsőjén is képes vagyok félni éjszakánként :D
2012. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol kell egyedül járkálnod? Mert nem mindegy, hogy pl. Győr főterén vagy Pesten a Népszínház utcában.
2012. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy faluban.
2012. nov. 18. 23:09
 9/9 anonim válasza:
100%

Oszinten nem felek. En is faluban lakom, de a nagynenem Pesten /8ker/ legjobb........persze a rokonok Maria utca kornyeken, meg Dioszeghy kornyeken.....aki jar arra az ismeri....Borzalom! Rendesen ha egyedul megyek parazok, eleg gaz emberek vannak ott......De te ne felj, az meg csak egy falu.

18/L

2014. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!